دسته گل جدید گلشیفته فراهانی و ادامه آرزوی پوشالی + عکس

بیستون نیوز :

انتشار تصویر نیمه برهنه از گلشیفته فراهانی در مجله مادام فیگارو به فراموشی سپرده نشده که اینبار تصویری تمام برهنه از گلشیفته فراهانی روی جلد مجله فرانسوی ایگوئیست منتشر شد.

به گزارش بیستون، ماجرای انتشار تصویر نیمه برهنه گلشیفته فراهانی در مجله مادام فیگارو به فراموشی سپرده نشده که این بار در همان مجله، تصویر تمام برهنه‌ای از این بازیگر سابق تئائر و سینمای ایران بازنشر شده که برگرفته از روی جلد مجله فرانسوی «ایگوئیست / Egoiste» است؛ جلد دوم هفدهمین شماره‌ در سی‌وهفتمین سال تاسیس این مجله در حالی تصویر برهنه گلشیفته فراهانی است که بر روی جلد نخست آن، تصویر کیت بلانشت بازیگر استرالیایی نقش بسته و البته هر دو تصویر نیز توسط یک عکاس ثبت است.

گلشیفته فراهانی، پیش‌تر در تابستان گذشته به نیویورک‌تایمز گفته بوده که مقابل پائولو راورسی، عکاس مطرح مُد مقیم پاریس برهنه شده و حال آهسته آهسته تصاویری که از او به ثبت رسیده انتشار می‌یابد.

روشی که گلشیفته در پیش گرفته اتفاقی مرسوم حتی برای بازیگران هالیوودی نیست و از تعداد قابل توجهی از بازیگران هالیوود، تصاویری تا بدین حد برهنه منتشر نشده و در واقع حتی در انتشار تصاویر برهنه از بازیگران و خوانندگان آمریکایی نیز برخی نقاط پوشانده می‌شود و این حریم مشخص را اکثر مجلات نیز رعایت می‌کنند و بنابراین روشی که گلشیفته فراهانی در پیش گرفته حتی در سینمای آمریکا نیز امری مرسوم و پذیرفته شده نیست و به ندرت رخ می‌دهد

نشانی غلطی که تمرکز بر رفتار گلشیفته به مخاطب جوان ایرانی خواهد داد، برهنگی به عنوان آسانسوری برای پیشرفت در سینمای جهان است اما در مقابل این حقیقت گفته نمی‌شود که چنین آسانسوری چقدر سریع سقوط می‌کند.
در ادامه تصویر منتشر شده در مجله فرانسوی ایگوئیست از گلشیفته فراهانی را مشاهده میکنید.

%D8%A8%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C %DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84 %DA%AF%D9%84%D8%B4%DB%8C%D9%81%D8%AA%D9%87 %D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C دسته گل جدید گلشیفته فراهانی و ادامه آرزوی پوشالی + عکس

به ابتذال کشاندن چهره های مشهور ایران از اهداف کشورهای استکبار و استعمارگر و به خصوص کمپانی هایی که با سرمایه صهیونیست ها اداره می شوند به شمار می رود و دشمنان نظام در پی شکست های پی در پی در عرصه سیاسی، اقتصادی و حتی نظامی سالهاست روی به جنگ فرهنگی و شبیخون فرهنگی در میان جوانان و به خصوص چهره های مشهور آورده اند.

 

 

همچنین، گلشیفته فراهانیبازیگر سابق سینمای ایران که مدتهاست به خارج از کشور سفر کرده و در فرانسه به سر میبرد تا ستاره سینماهای جهان شود اما تا کنون ناکام مانده است.

به تازگی عکسی در فضای مجازی از گلشیفته فراهانی منتشر شده که در کنار لوئی گارل بازیگر فرانسوی دیده می شود.
%DA%AF%D9%84%D8%B4%DB%8C%D9%81%D8%AA%D9%87 دسته گل جدید گلشیفته فراهانی و ادامه آرزوی پوشالی + عکس
گلشیفته که برای مطرح شدن در شبکه های اجتماعی حتی سابقه برهنگی در مقابل دوربین عکاس ایتالیایی را دارد، حال با انتشار این تصویر می خواهد افکار عمومی را به سمت دیگری هدایت کند.
لوئی گارل بازیگری که بازی در فیلم مستهجن خیالباف ها را در کارنامه خود دارد و در آن فیلم به آزادی بلوغ جنسی می پردازد، حال هم نشینی با او به یکی از افتخارات گلشیفته فراهانی تبدیل شده است.
منبع : باشگاه خبرنگاران و تابناک

مطالب پیشنهادی

 1. اردشیر گفت:

  ابروی کسب شده سینمای ایران را خدشه دار کرد

 2. اردشیر گفت:

  گلشیفته میخوای چیو ثابت کنی تو ابروی کورش کبیر را بردی رفتی تن به اون بازیگر خارجی دادی نادر افشار میخواست اروپا را نیز جزو خاک ایران کند .خجالت بکش این کارها چیه بدبخت

 3. مم گفت:

  عشقم گلشیفته

 4. محمدعلی گفت:

  به نظر شما این شایعه در باره گلشیفته درسته یا نه جواب بدید

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار