دستگيري عاملان نزاع دسته جمعي در هرسين

بیستون نیوز :

فرمانده انتظامي شهرستان هرسين از دستگيري شش نفر از عوامل نزاع دسته جمعي با حضور به موقع پليس خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ سرهنگ “همتعلي شکري”  از دستگيري ۶ نفر از عاملان نزاع دسته جمعي در هرسين خبر داد و اظهار داشت:  در پي تماس تلفني با مرکز فوريت هاي پليس ۱۱۰ مبني بر وقوع يک مورد نزاع دسته جمعي در شهر هرسين بلافاصله ماموران کلانتري ۱۲ جهت بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي افزود: به علت اختلافات قبلي تعدادي از جوانان محل با يکديگر درگير و منجر به اخلال در نظم عمومی و مزاحمت برای اهالی محل شده بودند که با حضور به موقع و مقتدرانه ماموران کلانتری ۱۲، عوامل درگيري دستگير شدند.

فرمانده انتظامی هرسین خاطرنشان کرد: توسط ماموران کلانتري ۱۲ تعداد شش نفر از عوامل درگيري و نزاع دسته جمعي که به شدت دچار جراحت شده بودند دستگير و با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضايي شدند و در این راستا نیز دو دستگاه خودرو از طرفین درگیر توقیف و به پارکینگ دلالت داده شد.

سرهنگ شکری تاکيد کرد: بسياري از نزاع هاي دسته جمعي حاصل نا آگاهي و فقر فرهنگي افرادي است که هيچ گونه اطلاعي از حقوق اجتماعي ديگران در جامعه نداشته و قصد دارند بر اساس خواست خود به منافع مورد نظر برسند، که اين امر علاوه بر تحميل خسارات فراوان به فرهنگ عمومي جامعه عاملي در جهت تحميل هزينه هاي اجتماعي، انتظامي و درماني به جامعه است که بايستي به صورت جدي و کارشناسي شده با آنان برخورد کرد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار