ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۴۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده > دستگیری سارقان طلافروشی هرسین در کمتر از ۵ ساعت

دستگیری سارقان طلافروشی هرسین در کمتر از ۵ ساعت

فرمانده انتظامی استان گفت: دو سارق ۱۵ و ۱۶ ساله که پس از ناکامی در سرقت یک طلافروشی در شهرستان هرسین متواری شده بودند، با اقدام به موقع پلیس در کمتر از پنج ساعت دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون،  سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار داشت: عصر روز گذشته دو سارق ۱۵ و ۱۶ ساله با سلاح سرد وارد یک مغازه طلافروشی شدند و با تهدید صاحب مغازه، قصد سرقت طلا و جواهرات را داشتند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: سارقان نقاب‌دار پس از درگیری با صاحب طلافروشی، در سرقت طلاها ناکام ماندند و پیش از رسیدن عوامل انتظامی متواری شدند.

وی با بیان اینکه فروشنده جراحت سطحی برداشته است، افزود: عوامل کلانتری ۱۲ رسیدگی به موضوع را دستور کار خود قرار دادند و با بررسی دوربینهای مدار بسته موفق به شناسایی یکی از سارقان شدند.

امان‌اللهی گفت: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محلی هویت دو سارق نوجوان شناسایی شد و مأموران انتظامی با هماهنگی دستگاه قضائی در کمتر از پنج ساعت متهمان را دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه این سارقان نوجوان هیچگونه سابقه کیفری نداشته‌اند، افزود: در بازجوییهای انجام شده مشخص شد، متهمان با انگیزه کسب ثروت اقدام به سرقت کرده‌اند.

منبع:پایگاه پلیس

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید