ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۴۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > دستگیری سارقان مغازه و خودرو در شهرستان هرسین

دستگیری سارقان مغازه و خودرو در شهرستان هرسین

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در هرسین ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ موفق شدند سه سارق را دستگیر و چهار مورد سرقت را کشف کنند.

به گزارش بیستون ٰ سرهنگ همتعلی شکری اظهار داشت:  با توجه به وقوع چند مورد سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان هرسین دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان هرسین قرار گرفت.

وی بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با اقدامات اطلاعاتی موفق شدند دو نفر سارق داخل خودرو و یک نفر سارق مغازه در شهرستان هرسین را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان تصریح کرد: در ادامه طرح ماموران کلانتری ۱۱ در حین سرکشی از تعمیرکاران سطح شهر به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک که پس از استعلام از سامانه پلیس آگاهی شهرستان مشخص شد دارای سابقه سرقت است که موتورسیکلت جهت سیر مراحل قانونی و تعیین صاحب آن به پارکینگ دلالت داده شد.

شکری اظهار داشت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و ارتقاء احساس امنیت شهروندان تلاش می کند و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش کنند و انتقادات، پیشنهاد و تقدیر خود از عملکرد پلیس را نیز به سامانه ۱۹۷ انعکاس دهند.

 

نظرات شما

    پاسدار می گوید :

    پیگیری از شما حمایت از مردم باعث امنیت میشود .مشروط بر اینکه رمز راز داری حفظ شود . فروش مواد مخدر با موتور سیکلت به درب منازل برده میشود . پیشنهاد میشود پلیس از افراد متعهد کمک بگیرد . از طریق اطلاع رسانی یک شماره تلفن در اختیار مردم گذاشته شود ،شماره ای که اصل راز داری در ان رعایت شود . پلیس موفق فاصله اش را با مردم کم می کند و با برنامه ریزی و اینده نگری به هدف خود میرسد .

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید