دستگیری سارقان و فروشندگان مواد مخدر در هرسین

بیستون نیوز :

در اجرای طرح عملیاتی پاکسازی نقاط جرم خیز و حاشیه ای شهرستان هرسین، ماموران انتظامی با گشت زنی های هدفمند و نامحسوس موفق شدند هفت سارق را دستگیر و ۹ مورد سرقت را کشف کنند.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ سرهنگ شکری فرمانده انتظامی شهرستان هرسین اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ماموران پلیس با گشت زنی های هدفمند در نقاط جرم خیز و حاشیه شهر، هفت سارق را دستگیر و ۹ مورد سرقت را کشف کردند.

وی افزود: در اجرای طرح عملیاتی پاکسازی نقاط جرم خیز و حاشیه ای شهرستان هرسین، ماموران انتظامی با گشت زنی های هدفمند و نامحسوس موفق شدند هفت سارق را دستگیر و ۹ مورد سرقت را کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: این سرقت ها چهار مورد سرقت ادوات کشاورزی، دو مورد سرقت محتویات داخل خودرو، یک مورد سرقت موتورسکلت و دو مورد سایر عناوین سرقت بود که با تلاش ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۲ کشف شد.

وی بیان داشت: همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای این طرح موفق شدند مقدار۲۳۴ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این زمینه نیز یک نفر را دستگیر کردند و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی گردید.

سرهنگ شکری در ادامه اظهار داشت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و ارتقای احساس امنیت شهروندان تلاش می کند و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک می توانند مراتب را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش کنند و انتقادها و پیشنهادهای خود از عملکرد پلیس را نیز به سامانه۱۹۷ انعکاس دهند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار