ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > دستگیری سارق شرکت تعاونی روستایی و خرده فروش معروف مواد مخدر در هرسین

دستگیری سارق شرکت تعاونی روستایی و خرده فروش معروف مواد مخدر در هرسین

سرهنگ شکری : با اجراي طرح ارتقای امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده، شناسايي و برخورد با مزاحمان و مجرمان در طول شبانه روز به مرحله اجرا در آمد.

سرهنگ شكري

به گزارش پايگاه خبري تحليلي بيستون ، سرهنگ شکری فرمانده انتظامی شهرستان هرسین اظهار داشت: با اجراي طرح ارتقای امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده، شناسايي و برخورد با  مزاحمان و مجرمان در طول شبانه روز به مرحله اجرا در آمد.

 وي با بيان اينکه طرح ارتقای امنيت اجتماعي با حضور عوامل انتظامي به مرحله اجرا گذاشته شد گفت: در اين طرح ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان موفق شدند یکی از خرده فروشان معروف شهر را دستگیر و از وی مقادیری موادمخدر کشف کنند و متهم را با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی دهند.

اين مقام انتظامي افزود: در اجراي اين طرح ماموران پلیس آگاهی شهرستان موفق شدند یک نفر سارق که از شرکت تعاونی روستایی سرقت کرده بود را دستگیر کنند که متهم پس از اعتراف به سرقت با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ شکری ادامه داد: در ادامه این طرح ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند تعداد ۴۱ دستگاه موتورسیکلت مزاحم و تعداد ۲ دستگاه خودرو فاقد مدارک را توقیف و به پارکینگ دلالت داده شدند.

وي تصريح کرد: از اولويت هاي پليس ارتقاي کيفي احساس امنيت در بين شهروندان، مقابله با تهيه و توزيع کنندگان موادمخدر ، برخورد با سارقان و اراذل و اوباش و مزاحمين خياباني در جهت آسايش روحي و رواني مردم بوده که به طور جد در دستور کار پليس قرار گرفته است.

سرهنگ شکری با قدرداني از همكاري خوب مردم با پليس از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک،مراتب را به مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اطلاع دهند

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید