ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > دستگیری چهار نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در هرسین

دستگیری چهار نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در هرسین

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از دستگیری چهار نفر از توزیع کنندگان موادمخدر در نتیجه اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون: سرهنگ همتعلی شکری فرمانده انتظامی شهرستان هرسین اظهار داشت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری ماموران پاسگاه چشمه کبود و کلانتری ۱۲ پس از اخذ مجوز قضائی، چهار سوداگر مرگ را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیری موادمخدر از نوع تریاک و هروئین کشف شد.

وی با بیان اینکه مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر جزو اولویت های کاری مجموعه انتظامی شهرستان است، خاطر نشان کرد: یکی از آسیب های اجتماعی که می تواند زاینده برخی جرائم و آسیب های اجتماعی دیگر باشد، اعتیاد به مواد مخدر و خرید و فروش آن است.

فرمانده انتظامی هرسین با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح، از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و خاطرنشان کرد: چنین طرح های امنیتی در طول سال ادامه خواهد داشت و شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک، به ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

1012641

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید