دستگیری چهار نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در هرسین

بیستون نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از دستگیری چهار نفر از توزیع کنندگان موادمخدر در نتیجه اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون: سرهنگ همتعلی شکری فرمانده انتظامی شهرستان هرسین اظهار داشت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری ماموران پاسگاه چشمه کبود و کلانتری ۱۲ پس از اخذ مجوز قضائی، چهار سوداگر مرگ را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیری موادمخدر از نوع تریاک و هروئین کشف شد.

وی با بیان اینکه مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر جزو اولویت های کاری مجموعه انتظامی شهرستان است، خاطر نشان کرد: یکی از آسیب های اجتماعی که می تواند زاینده برخی جرائم و آسیب های اجتماعی دیگر باشد، اعتیاد به مواد مخدر و خرید و فروش آن است.

فرمانده انتظامی هرسین با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح، از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و خاطرنشان کرد: چنین طرح های امنیتی در طول سال ادامه خواهد داشت و شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک، به ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

1012641 دستگیری چهار نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار