دستگیری ۱۰ سارق و کشف پانزده مورد سرقت در هرسین

بیستون نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ماموران انتظامی شهرستان با گشت زنی های هدفمند در نقاط جرم خیز و حاشیه شهر، ده سارق را دستگیر و پانزده مورد سرقت را کشف کردند.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ سرهنگ همتعلی شکری اظهار داشت: در اجرای طرح عملیاتی پاکسازی نقاط جرم خیز و حاشیه ای شهرستان هرسین، ماموران انتظامی با گشت زنی های هدفمند و نامحسوس موفق شدند ده سارق را دستگیر و ۱۵ مورد سرقت را کشف کنند.

وی افزود: این سرقت ها چهار مورد سرقت منزل، پنج مورد سرقت داخل خودرو، سه مورد سرقت موتورسیکلت و سه مورد سایر عناوین سرقت بود که با تلاش ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۲ کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: همچنین ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان در راستای این طرح موفق شدند مقداری مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این زمینه نیز دو نفر را دستگیر کردند و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی گردید.

شکری  اظهار داشت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و ارتقای احساس امنیت شهروندان تلاش می کند و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک می توانند مراتب را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش کنند و انتقادها و پیشنهادهای خود از عملکرد پلیس را نیز به سامانه ۱۹۷ انعکاس دهند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار