دعوت اتاق اصناف شهرستان هرسین از بازاریان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بیستون نیوز :

حجت الله خانی زاده :۲۲ بهمن یک روز فراموش نشدنی در تاریخ ملت ایران است و بازاریان و مردم شهرستان هرسین در این راهپیمایی نشان خواهند داد که همواره پیرو آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و تداوم‌بخش راه شهدای انقلاب اسلامی خواهند بود.

 

به گزارش خبرنگار بیستون  ” حجت الله خانی زاده  ” رئیس اتاق اصناف هرسین  در بیانیه‌ای بازاریان،اتحادیه های صنفی ومردم ولایتمدار هرسین را به حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.
در این بیانیه آمده است؛
بهمن، ماه وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملت سرافراز ایران است که با پیروی از آرمانهای امام راحل و با رهبری هوشیارانه رهبر فرزانه انقلاب، در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه ایستاده و از حقوق مسلم خویش در زمینه‌های مختلف سیاسی و فرهنگی حفاظت و صیانت می کنند.
بازاریان در ۳۷ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی حضوری مسئولانه و متعهدانه در عرصه‌های مختلف داشته‌اند وپشتیبانی بازاریان از مراجع و علما در تاریخ نشان داده‌شده است و بازاریان در همه عرصه‌ها حضوری جدی و مؤثر داشته‌اند.
بازاریان پشتیبان نظام و حامی ولایت بوده‌اندکه نقش این عزیزان در نهضت امام خمینی(ره) و حركت‌هاي انقلابي قبل از انقلاب تعيين‌كننده بوده است.
بازاریان در زمان جنگ با پوشیدن لباس رزم به میدان جنگ آمده و به ندای امام راحل لبیک گفتند و بسياري هم در اين راه شهيد و جانباز شدند که ۶۰ هزارشهید از جامعه اصناف و بازاریان گواه این موضوع است.
و امروز نیز بازاریان و اصناف در قالب جبهه اقتصاد مقاومتی و کمک به تولیدات داخلی حرکت می‌کنند و در خط مقدم حمایت از این تولیدات قرارگرفته‌اند که باحضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بالندگی‌های ایران اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشاند.
در این رهگذر از تمامی اصناف ، اتحادیه های صنفی و مردم هرسین می‌خواهیم تا دوشادوش ملت بزرگ ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جهت خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن حضور گسترده داشته و با مشت های گره کرده خورده در این روز باشکوه بردهان دشمنان شرق و غرب ایران اسلامی ، آمریکای جهانخوار و رژیم اشغالگر قدس بکوبند.
حضور پرشور بازاریان در راهپیمایی ۲۲ بهمن از اهمیت خاصی برخوردار است بطوری که راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب و حضور گسترده بازاریان در این روز ضمن خنثی سازی توطئه های استکبار جهانی و ثبات و یایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید عهدی با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می باشد.
۲۲ بهمن یک روز فراموش نشدنی در تاریخ ملت ایران است و بازاریان و مردم شهرستان هرسین در این راهپیمایی نشان خواهند داد که همواره پیرو آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و تداوم‌بخش راه شهدای انقلاب اسلامی خواهند بود.
حجت الله خانی زاده در پایان این بیانیه با عطف به اینکه این راهپیمایی نمایش اقتدار و عظمت مردم ایران است از بازاریان و دیگر مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان هرسین  دعوت بعمل آورد تا با حضور گسترده و یکپارچه خود در روز پنج شنبه ۲۲ بهمن امسال برای بار دیگر در نمایش عزم و اقتدار ایران اسلامی خودنمایی کنند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار