دعوت حسن سلیمانی از تمام اقشار موثر جامعه جهت فراهم کردن بستر توسعه اقتصادی استان

بیستون نیوز :

حسن سلیمانی : صرف نظر از هر نوع اندیشه سیاسی در تعاملات و معادلات اجتماعی و اقتصادی از تمام سر مایه های انسانی برای توسعه دعوت به همکاری می نمایم.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی بیستون حسن سلیمانی در گفتگو با دفتر ارتباطات مردمی خود در کنگاور با بیان مطالب فوق تاکید کرد: صرف نظر از هر نوع اندیشه و مشی سیاسی در تعاملات و معادلات اجتماعی و اقتصادی از تمام سر مایه های انسانی برای توسعه دعوت به همکاری می نمایم.

حاج حسن سلیمانی با اشاره به وضعیت اقتصادی استان و حوزه انتخابیه خود و نیز ناهنجاری آزار دهنده ی بیکاری جوانان عنوان کرد:

بنده به عنوان نماینده مردم این منطقه اعتقاد دارم باید از تمام توان و تجربه و قدرت منابع انسانی و قابلیت و توانایی حوزه انتخابیه با شناخت و آگاهی در راستای فراهم شدن فرصت اشتغال زایی و تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود.

وی افزود این مهم بدون اعتماد طرفین به هم و تعامل و همکاری و اعتماد بین مردم و دولت که وظیفه ی میانی و همگانی آن متوجه اینجانب است فراهم نخواهد شد.
این نماینده باتجربه، در ادامه ضمن دعوت از مردم برای ایجاد شرایط همکاری و کمک به توسعه اقتصادی گفت: خاضعانه از نیروهای انسانی قابل، صادق و سالم و دلسوز موجود که سرمایه های انسانی و اساسی و اصلی هر توسعه ای هستند دعوت میکنم صرف نظر از هر نوع اندیشه سیاسی در معادلات و معاملات اجتماعی برای انجام و فراهم شدن امکان رشد و توسعه اقتصادی تمام عوامل را به جد مورد بررسی قرار دهند و در فراهم آوردن فرصت های کاربردی و اثر بخش بکوشند.

این نماینده ادوار مجلس همچنین در پایان تاکید کرد: از این جهت دست نیاز به سوی همه شما عزیزان دراز می کنیم تا به هر طریق ممکن قابلیت خود را برای توسعه اقتصادی در حوزه انتخابیه و استان کرمانشاه و نیز غلبه بر ناهنجاری آزار دهنده بیکاری جوانان به کار گیرند.

یقینا قابلیت و توانایی این عزیزان و همکاری ایشان به هر اندازه ای که باشد با ارزش و موثر خواهد بود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار