دوئل انتخاباتي حسن سليماني

بیستون نیوز :

برای اینکه مردم راحت تر انتخاب اصلح داشته باشند، من زندگی نامه و سوابق مدیریتی و اجرایی خود را در ویژنامه ای انتشار داده و برنامه های خود را اعلام کردم و از دیگر کانديداهاي محترم دعوت می کنم آنها نیز برنامه های خود را اعلام نمایند.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

به گزارش خبرنگار بيستون،در جلسه ای که عصر امروز جمعه ۳۰/۱۱/۹۴ در منزل آقای غفاری در شهرک بيستون برگزار شد، در ابتدا حسن سلیمانی كانديداي مجلس دهم و نماينده ادوار گذشته مجلس،ضمن تشکر از حضور مردم قدرشناس بیستون پس از معرفی اجمالی خود تاکید کرده که، فرد قانون مداری بوده و خود قانون خوانده است لذا از همه دوستان دعوت می‌کنم از ایجاد تنش خوداری نمایند.

وي در ادامه گفت:  دوست ندارم کسی ضرر و زیانی بر کاندیداهای طرف مقابلم وارد سازد. برای اینکه مردم راحت تر انتخاب اصلح داشته باشند، من زندگی نامه و سوابق مدیریتی و اجرایی خود را در ویژنامه ای انتشار داده و برنامه های خود را اعلام کردم و از دیگر کانديداها دعوت می کنم آنها نیز برنامه های خود را اعلام نمایند.

سليماني در ادامه به اخلاق مداری و رعایت مسایل اخلاقی و انسانی در زمان تبلیغات از سوی همه و مخصوصا حامیان و اعضای ستادهای خود تاکید کرده و همه را به آرامش و دوری از فضای هیجانی دعوت نمودند.

 سلیمانی یادآور شدند :  جهت پیگیری مطالبات به حق مردم منطقه در صورت موفقیت در انتخابات، برنامه ریزی های دقیقی انجام شده و مسئولین ستاد در هر منطقه را مامور پیگیری و انعکاس خواسته هاي مردم قرار داده‌ام.

اين نماينده سه دوره مجلس ضمن آگاهی و اطلاع از مشکلات مردم بیستون و منطقه تاکید کردند که بطور جد در جهت رفع مشکلات مردم قدم برخواهنم داشت.

 مساحی عضو شورای شهر بیستون نیز در ادامه ضمن خیر مقدم به حاضرین در جمع، ابتدا به تشریح نقاط مثبت حسن سلیمانی از جمله: تخصص دانشگاهی وي که استاد فرهیخته کشور یعنی کاتوزیان نیز به صراحت بر تخصص آقای سلیمانی و استاد خواندن و نام بردن از ایشان به عنوان یک حقوق دان برجسته اشاره کرده و در بخش بعدی به طرح مسایل، مشکلات و مطالبات مردم منطقه بیستون از نماینده بعدی مردم در مجلس پرداخته و اشاره نمودند: در بیستون جوانان تحصیلکرده زیادی وجود دارد که با مدارک لیسانس، فوق لیسانس و حتی بالاتر فاقد شغل مناسب بوده و این در حالی است که در منطقه بیستون شرکت های صنعتی زیادی از جمله پتروشیمی، کارخانه قند و شیر پاستوریزه و ….وجود دارد، اما بومی گزینی و استفاده از نیروی کار منطقه چندان در دستور کار مسئولین قرار نداشته است.

 

 دوئل انتخاباتي حسن سليماني دوئل انتخاباتي حسن سليماني

مطالب پیشنهادی

 1. شهبازی گفت:

  درود بر حاج حسن سلیمانی
  پیروز قطعی انتخابات

 2. شهبازی گفت:

  سوابق درخشان و جایگاه این بزرگوار در حاکمیت گویای حقایق بسیاری است که مردم از ان اگاهی دارند.
  به امید موفقیت حاج حسن سلیمانی

 3. مدرس دانشگاه گفت:

  با حمایت احزاب اصلاح طلب و مخصوصا آقای حزب توسعه ایشان قطعا انتخاب خواهند شد.

 4. مدرس دانشگاه گفت:

  آقای مهدوی از حزب توسعه

 5. **لک** گفت:

  سایت بیستون نیوز اصلا معلوم نیست شما طرفدار حسن سلیمانی هستی معلوم نیست به شماهم وعده ی کجارو داده

 6. ماهان کرمیان گفت:

  خداوکیلی حسن سلیمانی به غیر از اینکه فقط در خدمت چند خانواده از هرسین بوده چه گلی برسراین شهر ومردمش زده

 7. کاکاییان گفت:

  بیستون نیوز هم جز همون پانصد نفری هست که از آقای ح س دستخط وعده گرفته تا ایشان رو بزک کنه. درست
  نمیگم بیستون میوز؟

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار