ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگی > دعوت مهناز افشار به یک چالش + عکس

دعوت مهناز افشار به یک چالش + عکس

مهناز افشار که این روزها در سایت های مختلف نامش را در کنار عنوان مهریه ی میلیاردی مببینیم و می خوانیم رسانه ها را بعد از شایعات درباره مهناز افشار […]

مهناز افشار

مهناز افشار که این روزها در سایت های مختلف نامش را در کنار عنوان مهریه ی میلیاردی مببینیم و می خوانیم رسانه ها را بعد از شایعات درباره مهناز افشار به چالشی همگانی دعوت کرد.

بازدید : ۱,۲۶۴ نفر

 

مهناز افشار بعد از انتشار و تکذیب پیام هایی در رابطه با مهریه مهناز افشار، بعد از انتشار کامنتی در اینستاگرامش رسانه ها را به چالشی دعوت کرد تا تکذیبیه این خبر و شایعات درباره مهناز افشار را منتشر کنند.

مهناز افشار بازیگر مطرح سینما، پس از انتشار متن عذرخواهی مرضیه برومند با انتشار عکسی در اینستاگرامش، رسانه ها را به یک چالش دعوت کرد.

اینستاگرام مهناز افشار

شایعه درباره مهناز افشار

 

مهناز افشار نوشت:

 یکسال تمام مورد هجوم بى رحمانه افرادى بودم که به خاطر یک مهریه ٢٢ یا ٣٠ میلیاردى من را مورد رکیک ترین الفاظ قرار دادند چیزى که به هیچ وجه صحت نداشت.

حالا خانم برومند نازنینم که براى اولین بار این موضوع (مهریه) را عنوان کردند یک بار دیگر اظهارات خود را تکذیب و محبت خود را به من ارزانى داشتند.

ایشان براى من انسان بزرگى است؛ اما حالا که اصل خبر توسط ایشان (به عنوان مطرح کننده این ماجرا) تکذیب شده وجدان شما و رسانه ها را به چالش انتشار یک تکذیبیه دعوت مى کنم.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید