دعوت و پیام تسلیت فرماندار شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

به همین مناسبت رأس ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه تاریخ ۲۲/۱۰/۹۵ و در محل مسجد حضرت آیت الله حجتی (ره) برگزار میگردد شرکت فرمایید .

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن عرض پیام تسلیت،از مردم انقلابی و قدرشناس هرسین خواسته اند در مراسمی که روز چهارشنبه به این مناسبت برگزار می شود همچون گذشته حضوری پرشور داشته باشند.
متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی
رحلت مجاهد نستوه آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) که عالم و سیاستمداری بزرگ و تأثیر گذار برای کشور بود ضایعه ای است عظیم و تاسف بار و خدمات ایشان در مسئولیت های مهم و حساس کشور در یادها و تاریخ این مرز و بوم ماندگار خواهد بود.
ارتحال این عالم جلیل القدر را به مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) ، خانواده محترم آیت الله هاشمی رفسنجانی و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه الهی را برای وی مسئلت می نماییم.
لذا از شما مردم شهید پرور و انقلابی شهرستان هرسین دعوت به عمل آید با حضور پرشور ، گسترده و معنوی خود در مراسمی که به همین مناسبت رأس ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه تاریخ ۲۲/۱۰/۹۵ و در محل مسجد حضرت آیت الله حجتی (ره) برگزار میگردد شرکت فرمایید .
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین
57414232 دعوت و پیام تسلیت فرماندار شهرستان هرسین

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار