ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی, عناوین برگزیده > دلایل عدم حضور نمایندگان مجلس در جلسه شورای اداری استان

دلایل عدم حضور نمایندگان مجلس در جلسه شورای اداری استان

شایسته بود استانداری محترم با توجه به تعطیلی مجلس بصورت تلفنی یا از طریق دفاتر منطقه ای نمایندگان اقدام به دعوت از نمایندگان می کردند تا زمینه حضور مجمع نمایندگان در جلسه فراهم می شد .

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ پس از اینکه در خبرها مشاهده گردید مجمع نمایندگان در جلسه شورای اداری که با حضور قائم مقام وزیر کشور شرکت نکردند عده ای اقدام به گمانه زنی هایی در این رابطه نمودند و بعضا عدم حضور نمایندگان را اعتراض به عملکرد استاندار و مدیریت استان دانستند و یا عده ای عدم حضور را بخاطر دعوت نکردن استانداری از نمایندگان و یا مسائل دیگر عنوان نمودند.
در این رابطه جاسمی نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی مجمع نمایندگان در گفتگو با خبرنگار بیستون ٰ با رد تمامی این گمانی زنی ها ٰ عدم حضور نمایندگان را نتیجه یک ناهماهنگی عنوان نمود.
جاسمی در ادامه افزود: علیرغم اینکه مجلس شورای اسلامی در تعطیلات تابستانی می باشد و نیز نمایندگان در حوزه های انتخابیه بسر می برند دعوتنامه نمایندگان به مجلس ارسال شده  بود که به این خاطر همکاران عزیز از دعوت بی اطلاع بودند .
این نماینده مجلس در اذامه افزود:  شایسته بود استانداری محترم با توجه به تعطیلی مجلس بصورت تلفنی یا از طریق دفاتر منطقه ای نمایندگان اقدام به دعوت از نمایندگان می کردند تا زمینه حضور مجمع نمایندگان در جلسه فراهم می شد .
جاسمی ادامه داد ٰ” تمام تلاش مجمع نمایندگان تعامل با مدیریت استان و پرهیز از تنش میباشد تا در فضای همکاری و همدلی اقدامات موثری در جهت رفع محرومیت ها و مشکلات مردم صورت پذیرد و در پایان ایشان تاکید کردند همه در جهت آرامش استان و تلطیف فضای سیاسی و اجتماعی تلاش نماییم”
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید