دلجویی از خانواده شهدا وظیفه مسئولان است

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین با بیان اینکه سرکشی و دلجویی از خانواده معظم شهدا وظیفه مسئولان است، گفت: خدمت به خانواده های شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خود گذشتند، کاری ارزشمند و مایه افتخار است.

به گزارش خبرنگار بیستون، امیر شاه آبادی عصر پنجشنبه در سرکشی از خانواده شهید بیگی نیا، دیدار و دلجویی از خانواده های معظم شهداء را وظیفه و تکلیف مسئولان دانست و بر حل مشکلات آنان به عنوان یک رسالت بزرگ تأکید کرد.
فرماندار هرسین تصریح کرد: خانواده های شهدا الگو و نمونه آشکار ایثار و مقاومت و سرمایه های جاوید نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که از مهمترین داشته ها و دارایی خود که همانا فرزندانشان بود در راه تثبیت آرمانهای انقلاب گذشتند.
وی افزود: خانواده های شهداء در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان های امام راحل و دستاوردهای خون شهداء در کشور مهمترین نقش را ایفا می کنند.
شاه آبادی در ادامه بیان داشت: ترسیم و تبیین سیره و روش زندگی شهداء از نیازهای امروز جامعه است که باید جوانان را به این مسیر هویت بخش سوق داد.
در این مراسم علاوه بر فرماندار شهرستان هرسین، بخشدار مرکزی، فرمانده انتظامی شهرستان، جمعی از مسئولان ادارات و اعضای شورای اسلامی شهر هرسین از خانواده معظم شهید ابوالفضل بیگی نیا دیدار و دلجویی کردند.
شهید ابوالفضل بیگی نیا از نیروهای هوانیروز بود که در روزهای اخیر در حادثه سقوط یک فروند بالگرد ۲۱۴ ارتش جمهوری اسلامی ایران که در ارومیه در حال تست و بازبینی بود، به شهادت رسید.

 

 

 

n82686335 71908862 دلجویی از خانواده شهدا وظیفه مسئولان است

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار