ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۴:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / پیشخوان, عناوین برگزیده > دور دوم سلسله نشست های استانداری با اصحاب رسانه و فعالین سیاسی

دور دوم سلسله نشست های استانداری با اصحاب رسانه و فعالین سیاسی

معاونت روابط عمومی استاندار: تمامی تلاش خود را جهت وفاق و همدلی بین اصحاب رسانه و استفاده بهینه از ظرفیت آنها جهت توسعه پایدار استان در تمامی زمینه ها خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار بیستون دومین جلسه و نشست بین اصحاب رسانه و فعالین سیاسی استان با استانداری کرمانشاه و با حضور دکتر شاه حسینی معاونت امنیتی سیاسی و عظیمی مهر معاونت روابط عمومی برگزار شد.  در این نشست صمیمی که بیش از دو ساعت به طول کشید هر کدام از مدیران سایت های خبری و خبرنگاران پایگاه های خبری تحلیلی بصورت مبسوط به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند. مباحث مطرح شده از طرح مسایل و مشکلات در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی ورزشی و سیاسی را در بر میگرفت. عمده مطالب حول مباحث روز استان و مدیریت مجموعه ادارات و نهادهای استان کرمانشاه و نقش رسانه ها در تویر افکار عمومی بود.

photo_2016-06-28_03-57-53

در این بین خبرنگار بیستون با طرح  مباحثی از جمله وضعیت رسانه های محلی و اهمیت پرداختن به مشکلات و مطالبات آن و بحث تامین امنیت کاری و نقش استانداری درحمایت از خبرنگاران، موضوع انتقادهای غیر کارشناسی شده از مدیران دولتی، همچنین ضرورت پرداختن به فضای مجازی و قانونمند شدن استفاده از فضای مجازی و گروه های تلگرامی، همدلی بیشتر بین اصحاب رسانه و وفاق بین فعالین سیاسی هر شهرستان و کمک فکری آنان به مجموعه مدیریت شهرستان از طریق همکاری و تعامل با فرماندار و … از جمله مباحث مطرح شده از سوی خبرنگار بیستون بود.

photo_2016-06-28_03-57-34

photo_2016-06-28_03-57-39

در قسمت پایانی نشست دکتر شاه حسینی جمع بندی از مطالب مطرح شده را ارائه دادند و خاطر نشان کردند اغلب دغدغه های عزیزان رسانه ای را هم ما داریم و تمامی تلاش ما بر پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید و انعکاس آنها و پاسخگویی ما به طرح نقدهای منصفانه اصحاب رسانه است.

photo_2016-06-28_03-57-50

معاونت روابط عمومی استانداری به ضرورت برگزاری چنین جلسات و نشست های در هر شهرستان و میان اصحاب رسانه آن شهرستان و فرمانداران محترم و دیگر مسئولین محلی تاکید نموده و بحث قطب های روابط عمومی در استان را مطرح نمودند.  قطب شرق استان متشکل از شهرستان های هرسین، صحنه، کنگاور و سنقر خواهد بود.همچنین عظیمی مهر معاونت روابط عمومی ضمن تشکر از حضور اصحاب رسانه به برگزاری منظم و دوره ای این گونه نشست ها و قاعده مند شدن آن و استفاده از نظرات، دیدگاه ها و نقدهای منصفانه منتقدین و … اشاره نموده و تاکید کردند تمامی تلاش خود را جهت وفاق و همدلی بین اصحاب رسانه و استفاده بهینه از ظرفیت آنها جهت توسعه پایدار استان در تمامی زمینه ها خواهیم کرد.

photo_2016-06-28_03-57-44

photo_2016-06-28_03-57-47

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید