دیدار امام جمعه و فرماندار هرسین با تعدادی از معلمین این شهرستان

بیستون نیوز :

در اولین روز از هفته معلم صورت گرفت : دیدار امام جمعه و فرماندار هرسین با تعدادی از معلمین این شهرستان

 

  • index 296x126 دیدار امام جمعه و فرماندار هرسین با تعدادی از معلمین این شهرستان
    زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد
به گزارش خبرنگار بیستون ،
صبح امروز به منظور گرامیداشت مقام معلم حجت الاسلام باقری امام جمعه هرسین و امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین با معلمان آموزشگاه های دخترانه حضرت فاطمه (س) و ولایت دیدار کردند.
در این مراسم امیر شاه آبادی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم طی سخنانی اظهار داشت : معلم با شخصیتی کمال یافته بعنوان مهمترین الگوی اقتدار اجتماعی و جامعه پذیری دربین دانش آموزان مطرح است که در شکل گیری شخصیت آنان بسیار مؤثر عمل میکند.
فرماندار هرسین افزود : معلمی شغلی ارزشمند و هنر توانمند بودن است و آموزه های تربیتی آنان در یادها تا به ابد ماندگار خواهد بود. وی ادامه داد : جایگاه معلمان در پیشرفت های فرهنگی ، اجتماعی و علمی کشور همواره مشخص و قابل تقدیر است.
شاه آبادی در پایان با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید در ارتباط با معلمان و جایگاه آنان گفت : دولت تدبیر و امید همواره در جهت رفع مشکلات معیشتی و شناخت جایگاه و منزلت واقعی معلمان تلاش کرده و برنامه های خود در حوزه آموزش و پرورش را بر این اساس قرار داده است.bd380dc4 5b7d 403a b9cd ad633fe13afd دیدار امام جمعه و فرماندار هرسین با تعدادی از معلمین این شهرستان851b2336 563c 4025 a37a 435134d41187 دیدار امام جمعه و فرماندار هرسین با تعدادی از معلمین این شهرستان

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار