ديدار فرماندار و كليه مسئولين ادارات شهرستان هرسين با امام جمعه+عکس

بیستون نیوز :

ديدار فرماندار و كليه مسئولين ادارات شهرستان هرسين با امام جمعه این شهر در اولین روز از هفته دولت صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون،در ابتداي اين مراسم ياور محمدي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر از آنان بعنوان الگوهاي ساده زيستي ، دلسوزي و مردم دوستي ياد كرد كه در عمر كوتاه خدمتي خود بسياري از ارزشهاي سياسي و اجتماعي را به يادگار گذاشتند وي ادامه داد  كه خدمتگذاري براي مردم افتخاريست بس بزرگ و ما هم در اين راستا تأسي مي كنيم از شهيدان رجايي و باهنر بعنوان شهداي راه حق و حقيقت و تمام توان خود را براي خدمت به مردم بكار خواهيم گرفت .
محمدي افزود در اين هفته مسئولين ادارات بنابه وظيفه تلاش ها و زحمات يكساله خود را براي مردم به نمايش مي گذارند و در اين راستا بيش از ۵۰ طرح و با اعتباري بالغ بر ۲۲۰ ميليارد ريال به بهره برداري خواهند رسيد كه از بارزترين و چشمگير ترين آنها فاز اول پروژه چهار بانده پليس راه هرسين ، دو سالن ورزشي سقف بلند ، ۴طرح بزرگ بهداشتي ، آسفالت راههاي و كوچه هاي شهري و روستايي است و ميتوان گفت هفته دولت در سالجاري يكي از دوران هاي طلايي شهرستان هرسين است .
فرماندار هرسين تصريح كرد مسئولين ادارات بايد با استفاده از رسانه هاي مختلف ،حضور در مساجد ، چاپ بنر ، بروشور و تراكت همه خدمات انجام شده دولت را اطلاع رساني نمايند.
اين مقام ضمن تشريح اقدامات دولت يازدهم در حوزه هاي مختلف گفت در بخش بهداشت و درمان برنامه هاي و طرح هاي بي سابقه اي به اجرا گذاشته شده است، همدلي و همگامي مسئولين با مردم ، اهتمام جدي به حفظ حرمت خانواده معظم شهدا  ،كاهش تورم ، كنترل بازار ، پشتيباني از صنايع و جلوگيري از راكد ماندن چرخه توليد، ارتباط خوب و گسترده با تمام كشورهاي جهان در عرصه بين الملل ، تغيير نگاه منفي تمام دنيا نسبت به كشور ما ، نگاه ويژه به طرح ها و پروژه هاي فرهنگي ، تقويت بنيه زير ساخت هاي اقتصادي ، همراهي و همدلي سران سه قوه و مدنظر قرار دادن فرامين مقام معظم رهبري  در كليه امور از بارزترين خدمات دولت است .
در ادامه اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين روح الله باقري امام جمعه هرسين  ضمن تبريك به مناسبت فرارسيدن هفته دولت و دهه كرامت از شهيدان رجايي و با هنر بعنوان ياوران امام ياد كرد و گفت همه مسئولين بايد رهرو خط فكري اين بزرگواران باشند چرا كه آنان دغدغه اي جزء خدمت به مردم و حفظ آرمان هاي امام راحل (ره) و اجراي ارزشهاي والاي ديني و اسلامي نداشتند .
امام جمعه هرسين ضمن خوب ارزيابي كردن خدمات صورت گرفته در شهرستان افزود ارتباط با خدا و خدمت به مردم طبق گفته حضرت امام خميني (ره) ضمن اينكه يكي از وظائف است باعث غرور و عزت ملي ما ميشود .
ايشان خاطر نشان كردن خدمت رساني بايد شدت بيشتري بگيرد و خدمت رساني با ايمان و اعتقاد ، در پشت سر رهبري و در سايه همدلي و همرباني رمز پيروزي است .

DSC06418 ديدار فرماندار و كليه مسئولين ادارات شهرستان هرسين با امام جمعه+عکس DSC06411 ديدار فرماندار و كليه مسئولين ادارات شهرستان هرسين با امام جمعه+عکس DSC06414 ديدار فرماندار و كليه مسئولين ادارات شهرستان هرسين با امام جمعه+عکس DSC06415 ديدار فرماندار و كليه مسئولين ادارات شهرستان هرسين با امام جمعه+عکس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار