ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > دیدار فرماندار و کلیه مسئولین ادارات شهرستان هرسین با امام جمعه+عکس

دیدار فرماندار و کلیه مسئولین ادارات شهرستان هرسین با امام جمعه+عکس

دیدار فرماندار و کلیه مسئولین ادارات شهرستان هرسین با امام جمعه این شهر در اولین روز از هفته دولت صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون،در ابتدای این مراسم یاور محمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از آنان بعنوان الگوهای ساده زیستی ، دلسوزی و مردم دوستی یاد کرد که در عمر کوتاه خدمتی خود بسیاری از ارزشهای سیاسی و اجتماعی را به یادگار گذاشتند وی ادامه داد  که خدمتگذاری برای مردم افتخاریست بس بزرگ و ما هم در این راستا تأسی می کنیم از شهیدان رجایی و باهنر بعنوان شهدای راه حق و حقیقت و تمام توان خود را برای خدمت به مردم بکار خواهیم گرفت .
محمدی افزود در این هفته مسئولین ادارات بنابه وظیفه تلاش ها و زحمات یکساله خود را برای مردم به نمایش می گذارند و در این راستا بیش از ۵۰ طرح و با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهند رسید که از بارزترین و چشمگیر ترین آنها فاز اول پروژه چهار بانده پلیس راه هرسین ، دو سالن ورزشی سقف بلند ، ۴طرح بزرگ بهداشتی ، آسفالت راههای و کوچه های شهری و روستایی است و میتوان گفت هفته دولت در سالجاری یکی از دوران های طلایی شهرستان هرسین است .
فرماندار هرسین تصریح کرد مسئولین ادارات باید با استفاده از رسانه های مختلف ،حضور در مساجد ، چاپ بنر ، بروشور و تراکت همه خدمات انجام شده دولت را اطلاع رسانی نمایند.
این مقام ضمن تشریح اقدامات دولت یازدهم در حوزه های مختلف گفت در بخش بهداشت و درمان برنامه های و طرح های بی سابقه ای به اجرا گذاشته شده است، همدلی و همگامی مسئولین با مردم ، اهتمام جدی به حفظ حرمت خانواده معظم شهدا  ،کاهش تورم ، کنترل بازار ، پشتیبانی از صنایع و جلوگیری از راکد ماندن چرخه تولید، ارتباط خوب و گسترده با تمام کشورهای جهان در عرصه بین الملل ، تغییر نگاه منفی تمام دنیا نسبت به کشور ما ، نگاه ویژه به طرح ها و پروژه های فرهنگی ، تقویت بنیه زیر ساخت های اقتصادی ، همراهی و همدلی سران سه قوه و مدنظر قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری  در کلیه امور از بارزترین خدمات دولت است .
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه هرسین  ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و دهه کرامت از شهیدان رجایی و با هنر بعنوان یاوران امام یاد کرد و گفت همه مسئولین باید رهرو خط فکری این بزرگواران باشند چرا که آنان دغدغه ای جزء خدمت به مردم و حفظ آرمان های امام راحل (ره) و اجرای ارزشهای والای دینی و اسلامی نداشتند .
امام جمعه هرسین ضمن خوب ارزیابی کردن خدمات صورت گرفته در شهرستان افزود ارتباط با خدا و خدمت به مردم طبق گفته حضرت امام خمینی (ره) ضمن اینکه یکی از وظائف است باعث غرور و عزت ملی ما میشود .
ایشان خاطر نشان کردن خدمت رسانی باید شدت بیشتری بگیرد و خدمت رسانی با ایمان و اعتقاد ، در پشت سر رهبری و در سایه همدلی و همربانی رمز پیروزی است .

DSC06418 DSC06411 DSC06414 DSC06415

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید