دیدار مدیرکل بنیاد استان با خانواده شهید کرم رضا شیخی

بیستون نیوز :

شهید کرم رضا شیخی از نیروهای ارتش بود که در سال ۶۰ در جبهه بازی دراز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، در جریان دیدار سرزده حجت الاسلام عسگری از بنیاد شهرستان هرسین، مدیرکل بنیاد استان ضمن بررسی مسائل و مشکلات مجموعه اداری این شهرستان با خانواده شهید کرم رضا شیخی دیدار کرد.
در این دیدار حجت الاسلام عسگری حضور در منازل شهدا را توفیقی الهی دانست و دیدار با خانواده های این عزیزان را فرصتی مغتنم در جهت خدمت هر چه بیشتر به ایثارگران عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در ادامه افزود: شهدا مردان بی ادعایی بودند که در روزهای سخت آنچنان خود را آبدیده کرده بودند که با اطمینان کامل می توان گفت که نظیر آنان را نمی توان پیدا کرد.
حجت الاسلام عسگری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: به یقین آزمایش های الهی همیشه برای آزمودن افراد برای بدست آوردن عیار صبر و شکیبایی آنها نیست بلکه بعضی مواقع این آزمایش ها بدان خاطر است که جلوه های زیبای خلقت به گونه ای بسیار ملموس برای همگان روشن و نمایان شود.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه تصریح کرد: شهدا بهترین نمونه زیبایی های خلقت هستند، چرا که این عزیزان در طول عمر با برکت خود صحنه های بسیار  ارزشمند و نابی را با رشادت، مجاهدت و ایثارگری های خود آفریدند.
وی در پایان اضافه کرد: در واقع معنای حقیقی احسن الخالقین همین است، که خداوند متعال در مقطعی از تاریخ با آزمایش پیامبران بزرگی همچون ابراهیم و یوسف (ع) و در زمانی دیگر با نشان دادن رشادت های شهدای گرانقدری چون فرزندان برومند این مرز و بوم زیبایی های خلقت را به ما یادآور شده و کرامت و عظمت انسان را در جهان آفرینش به نمایش می گذارد.
در ادامه این دیدار امیر شاه آبادی فرماندار هرسین نیز در سخنانی شهدا را الگوی ارزشمندی برای جامعه اسلامی دانست.
در پایان نیز با اهدای لوح سپاس از خانواده شهید کرم رضا شیخی تجلیل شد.
گفتنی است، شهید کرم رضا شیخی از نیروهای ارتش بود که در سال ۶۰ در جبهه بازی دراز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این شهید گرانقدر برادر شهردار کنونی هرسین آقای محمد کرم شیخی می باشند.

منبع:آریا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار