رئیس کل بانک مرکزی از کرپ‌ناز هرسین بازدید کرد

بیستون نیوز :

رئیس کل بانک مرکزی از پروژه قوطی‌سازی شرکت زمزم کرمانشاه در شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه و شرکت کرپ‌ناز نساجی شهرستان هرسین بازدید کرد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، ولی‌الله سیف پیش از ظهر امروز در سفر به استان کرمانشاه در حاشیه بازدید از کارخانه قوطی‌سازی و کرپ‌ناز اظهار کرد: عملیات ساخت پروژه قوطی‌سازی زمزم سرعت پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه ماشین‌آلات کارخانه قوطی‌سازی در محل طرح برای نصب آماده است، گفت: تا ۱۰ ماه دیگر این پروژه افتتاح می‌شود و تحولی را در اشتغال استان ایجاد می‌کند.

رئیس کل بانک مرکزی قدیمی بودن ماشین‌آلات کارخانه کرپ‌ناز کرمانشاه را از مشکلات مهم این واحد تولیدی دانست و ادامه داد: این واحد اقتصادی با نوسازی ماشین‌آلات به‌زودی به چرخه اقتصادی و تولیدی برمی‌گردد.

پروژه قوطی‌سازی شرکت زمزم کرمانشاه در شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه دومین واحد تولید قوطی نوشابه کشور به حساب می‌آید که ظرفیت تولید سالانه آن ۱۲ هزار تن معادل ۵۵۰ میلیون قوطی نوشابه برآورد شده است و با بهره‌برداری از این کارخانه ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به‌ کار می‌شوند.

شرکت کرپ‌ناز نساجی شهرستان هرسین در سال ۷۵ در زمینی به مساحت ۳۳٫۵ هکتار با زیربنای سایت کارخانه حدود ۴٫۵ هکتار افتتاح خواهد شد و با ظرفیت اشتغال ۴۵۰ نفر تنها واحد نساجی فعال استان محسوب می‌شود که به علت فرسودگی بخشی از دستگاه‌های تولیدی پس از واگذاری به بخش خصوصی به طور کلی از چرخ تولید خارج و تعطیل شد.

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار