ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / پیشنهاد, سیاسی, ویژه انتخابات > راز انصراف در انتخابات از زبان عارف

راز انصراف در انتخابات از زبان عارف

عارف امروز با حضور در نمایشگاه مطبوعات در خصوص علت انصراف های انتخاباتی خود در سال‌های ۸۴ به خاطر آقای هاشمی، ۸۸ به نفع آقای خاتمی و در سال ۹۲ به نفع دکتر حسن روحانی گفت: من در جبهه اصلاح طلبان به عنوان مرد خرد جمعی هستم.   به گزارش بیستون: محمد رضا عارف مردی […]

عارف امروز با حضور در نمایشگاه مطبوعات در خصوص علت انصراف های انتخاباتی خود در سال‌های ۸۴ به خاطر آقای هاشمی، ۸۸ به نفع آقای خاتمی و در سال ۹۲ به نفع دکتر حسن روحانی گفت: من در جبهه اصلاح طلبان به عنوان مرد خرد جمعی هستم.

 

به گزارش بیستون: محمد رضا عارف مردی که در کارزارهای انتخاباتی معمولا بخاطر کاندیداهای دیگر، از میدان کنار کشیده است؛ به گفته خود یکبار در ریاست جمهوری ۸۴ و به نفع هاشمی رفسنجانی؛ یکبار در ریاست جمهوری ۸۸ و به نفع خاتمی و یکبار در ریاست جمهوری ۹۲ و به نفع حسن روحانی کنار کشید و پس از آن گلایه های زیادی را نسبت به تصمیم شورای مشورتی اصلاح طلبان در رسانه ها مطرح کرد.

عارف امروز با حضور در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگاران ، در خصوص علت انصراف های انتخاباتی خود در سال‌های ۸۴ به خاطر آقای هاشمی، ۸۸ به نفع آقای خاتمی و در سال ۹۲ به نفع دکتر حسن روحانی، گفت: من در جبهه اصلاح طلبان به عنوان مرد خرد جمعی هستم.

وی در ادامه توضیح داد:  همیشه به خرد جمعی احترام گذاشته‌ام و سعی داشته‌ام تا در این راستا حرکت کنم، در همه امور انتخاباتی فکر می‌کنم و تصمیم می‌گیرم ولی برای هر اقدامی، مبنا را بر خرد جمعی می‌گذارم.

وی با بیان اینکه درباره حزب ندا با من مشورتی نشده است، گفت: برای تشکیل حزب فراگیر، قول قطعی نداده بودیم و شرایط برای تشکیل حزب فراگیر پیش از انتخابات مجلس فراهم نیست.

عارف همچنین در خصوص انتخابات آینده مجلس نیز عنوان کرد: در انتخابات آینده هم مبنا را بر خرد جمعی گذاشته‌ام.

منبع/مشرق
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید