راز انصراف در انتخابات از زبان عارف

بیستون نیوز :

عارف امروز با حضور در نمایشگاه مطبوعات در خصوص علت انصراف های انتخاباتی خود در سال‌های ۸۴ به خاطر آقای هاشمی، ۸۸ به نفع آقای خاتمی و در سال ۹۲ به نفع دکتر حسن روحانی گفت: من در جبهه اصلاح…

عارف امروز با حضور در نمایشگاه مطبوعات در خصوص علت انصراف های انتخاباتی خود در سال‌های ۸۴ به خاطر آقای هاشمی، ۸۸ به نفع آقای خاتمی و در سال ۹۲ به نفع دکتر حسن روحانی گفت: من در جبهه اصلاح طلبان به عنوان مرد خرد جمعی هستم.

 

به گزارش بیستون: محمد رضا عارف مردی که در کارزارهای انتخاباتی معمولا بخاطر کاندیداهای دیگر، از میدان کنار کشیده است؛ به گفته خود یکبار در ریاست جمهوری ۸۴ و به نفع هاشمی رفسنجانی؛ یکبار در ریاست جمهوری ۸۸ و به نفع خاتمی و یکبار در ریاست جمهوری ۹۲ و به نفع حسن روحانی کنار کشید و پس از آن گلایه های زیادی را نسبت به تصمیم شورای مشورتی اصلاح طلبان در رسانه ها مطرح کرد.

عارف امروز با حضور در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگاران ، در خصوص علت انصراف های انتخاباتی خود در سال‌های ۸۴ به خاطر آقای هاشمی، ۸۸ به نفع آقای خاتمی و در سال ۹۲ به نفع دکتر حسن روحانی، گفت: من در جبهه اصلاح طلبان به عنوان مرد خرد جمعی هستم.

وی در ادامه توضیح داد:  همیشه به خرد جمعی احترام گذاشته‌ام و سعی داشته‌ام تا در این راستا حرکت کنم، در همه امور انتخاباتی فکر می‌کنم و تصمیم می‌گیرم ولی برای هر اقدامی، مبنا را بر خرد جمعی می‌گذارم.

وی با بیان اینکه درباره حزب ندا با من مشورتی نشده است، گفت: برای تشکیل حزب فراگیر، قول قطعی نداده بودیم و شرایط برای تشکیل حزب فراگیر پیش از انتخابات مجلس فراهم نیست.

عارف همچنین در خصوص انتخابات آینده مجلس نیز عنوان کرد: در انتخابات آینده هم مبنا را بر خرد جمعی گذاشته‌ام.

منبع/مشرق

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار