ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۰:۴۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > راهپیمایی ۲۲ بهمن در سرزمین مرزداران کرمانشاه +عکس

راهپیمایی ۲۲ بهمن در سرزمین مرزداران کرمانشاه +عکس

راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در سرزمین مرزداران غیور استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، همزمان با سراسر کشور جشن سی و هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز در سراسر استان کرمانشاه آغاز شد.

شروع مراسم در شهرهای سنقر، دالاهو، هرسین، اسلام‌آباد غرب و کنگاور از ساعت ۱۱ بوده و مسیر راهپیمایی سنقر از مسیرهای چهارراه بسیج ـ بلوار فلسطین به سمت مسجد جامع، در اسلام‌آباد غرب از میدان امام خمینی(ره) ـ میدان هدایت ـ خیابان فرمانداری به‌سمت مسجد جامع، در کنگاور از میدان امام خمینی(ره) ـ خیابان شهدا ـ میدان شهید عراقی ـ بلوار انقلاب ـ میدان آزادی ـ مسجد جامع، در دالاهو از میدان امام خمینی(ره) به سمت مسجد المهدی و در هرسین از میدان جمهوری اسلامی ـ چهارراه انقلاب به مصلی نماز جمعه است.

پرسنل شبکه بهداشت و درمان هرسین نیز با حضور در مراسم راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن با آرمانها انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

دکتر حمزه ای و پرسنل شبکه بهداشت و درمان با حضور در مراسم راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن با آرمانها انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

این مراسم از ساعت یازده امروز ۲۲ بهمن ماه هزار و سیصد و نود و پنج برگزار گردید که پرسنل شبکه بهداشت و درمان با حضوری گسترده و مثال زدنی با شور وشوق زیاد با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق نموده و به دعوت رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفتند.

 

 

در این روز ورزشکاران و پرسنل اداره ورزش و جوانان هرسین نیز حضوری چشم گیر در این مراسم داشتند.

 

 

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید