ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگی > راهیابی ۲۰نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد به دانشگاه

راهیابی ۲۰نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد به دانشگاه

راهیابی ۲۰نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین به دانشگاههای سطح کشور

 به گزارش بیستون،درکنکورسالجاری۲۰نفر ازدانش آموزان تحت حمایت کمیته امدادامام خمینی (ره)این شهرستان به دانشگاههای سطح کشور راه یافتند.

کیومرث رحمتی پور با بیان این مطلب افزود یکی از اهداف مهم واساسی کمیته امدادامام خمینی (ره) ایجاد زمینه مناسب جهت تحصیل دانش آموزان بوده است که دراین راستا با پرداخت کمک هزینه تحصیلی وکمک هزینه پوشاک به دانش آموزان اقدام شده است.

مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین در ادامه افزود این مدیریت دارای یک کانون دائم بوده که درسطح کشور نمونه است ودر راستای کلاسهای تقویتی ودرسی، این دانش آموزان را همیاری می نماید ودرطول سال آماده و پذیرای ۲۰۰نفراز دانش آموز بوده است.

رحمتی پور در ادامه بیان داشت واحد فرهنگی این مدیریت ضمن انعقاد تفاهم نامه فی مابین مراکز آموزشی همچون قلم چی نسبت به معرفی دانش آموزان به این مراکز اقدام نموده است وکلیه هزینه های کلاس آموزش توسط امداد پرداخت گردیده است.

کیومرث رحمتی پور درپایان تصریح کرد این مدیریت  همکنون دارای ۱۰۸ نفر دانشجو در دانشگاههای کشور بوده و ۶۱۲دانش آموز در سه مقطع ابتدایی ،راهنمایی ودبیرستان  مشغول به تحصیل می باشند که ۲۷۰نفر در مقطع ابتدایی و ۱۱۹نفر در مقطع متوسطه دوره اول (راهنمایی )و۲۲۳نفر  درمقطع متوسطه دوره دوم  مشغول به تحصیل  علم ودانش هستند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید