ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۴:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > رتبه برتر شهرستان هرسین در زمینه افزایش سرانه بیمه ورزشی+ عکس

رتبه برتر شهرستان هرسین در زمینه افزایش سرانه بیمه ورزشی+ عکس

شهرستان هرسین برای دومین سال پیاپی بعنوان رتبه برتر استان کرمانشاه در زمینه افزایش سرانه بیمه ورزشی انتخاب شد .

حسین محمدی جامع رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار بیستون گفت:  شهرستان هرسین برای دومین سال پیاپی بعنوان رتبه برتر استان کرمانشاه در زمینه افزایش سرانه بیمه ورزشی انتخاب شد .

محمدی جامع در ادامه افزود:امروز سه شنبه در محل تالار اداره کل ورزش و جوانان استان مراسم تجلیل از ادارات ، باشگاهها و… برتر استان در امر کسب بالاترین آمار بیمه ورزشی انجام شد و شهرستان هرسین توانست رتبه سوم استان را در سال ۹۴ از آن خود کرد. این امر برای دومین سال پیاپی بود که برای شهرستان هرسین رقم میخورد .

مدیر ورزش و جوانان شهرستان هرسین کسب این موفقیت را مرهون تلاش های بی وقفه هیاتهای ورزشی شهرستان و برنامه ریزی همکاران اداری خود دانست و افزود: یکی از مهمترین معیار های انتخاب پیشرفت ورزش در هر هیات و هر شهرستان و به تبع آن هر استان رشد و ارتقا سرانه بیمه ورزشی است. که این مهم در بر گیرنده برنامه ریزی و تلاش و کوشش زیاد است .

وی در ادامه بیان داشت:با توجه به اینکه در سال ۹۴ بودجه ای برای اداره در خصوص کمک به هیاتهای ورزشی نداشتیم ولی با بهره گیری از پتانسیل هیاتها و بخش دولتی و خصوصی توانستیم ورزش شهرستان را رونق دهیم که جا دارد از کمک های آقای محمدی فرماندار شهرستان خانم خسروی بخشدار بخش مرکزی ،بخشدار بیستون شهردار و شورای اسلامی شهر هرسین و بیستون اداره اموزش و پرورش.دانشگاههای آزاد و پیام نور هرسین.بسیج و… و تمامی دستگاههایی که به نحوی اداره ورزش و جوانان شهرستان را یاری کردند تقدیر و تشکر نمایم. امید وارم در سال ۹۵ شاهد رشد بیش از پیش ورزش در شهرستان باشیم . البته در بحث سایر شاخص های شهرستان هرسین در مباحث بعدی از طریق رسانه ها مفصل خدمتتان دوستان گزارش خواهیم داد.

4cb5a205-fd5e-4d61-9cb6-7f47f96c25bb edcf915f-1ce8-4e8b-950a-04940beb0975 123f1c2ac28-2dc2-4e6a-973c-5c2aceba42a0

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید