ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, گزیده اخبار > رصد و برخورد قانونی با متکدیان غیر بومی سطح شهرستان هرسین

رصد و برخورد قانونی با متکدیان غیر بومی سطح شهرستان هرسین

اداره بهزیستی شهرستان هرسین در راستای ارزیابی کار و محیط زندگی افراد غیر بومی که به صورت متکدی وارد استان و بعضا شهرستان هرسین شده اند بررسی هایی به عمل آورده است.

علی حسن نظری رییس اداره بهزیستی شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار بیستون نیوز گفت؛

✅ ضمن تشکراز رسانه هایی که حرف و خواسته ها و باورهای مردم را به مسئولین منتقل میکنند. بنده باتوجه به نقش و اهمیتی که رسانه ها در اطلاع رسانی و بالابردن سطح دانش و معلومات مردم برعهده دارندبسیار خوشحالم میشوم ازاینکه بعضی از رسانه های مستقل و رسانه های بیدار، مدیران خلاقی دارندکه مشکلات شهروندان از دید آنها پنهان نمی ماندو شرایطی به وجود آورده اند که سطح معیشت و رفاه شهروندان متناسب با حقوق آنها مطالبه شود.

✅ با توجه به خبری که در بعضی از سایتها راجع به متکدیان بومی وغیربومی منتشر شده بود لازم است که اقدامات انجام شده دراین راستاراجهت تنویر افکار عمومی خدمت شما عرضه بدارم.

✅ در راستای همین موضوع که دغدغه شهرستان هرسین نیز میباشد، دکتر شاه آبادی فرماندار هرسین از حدود یک ماه پیش محرمانه به ما دستور دادند این موضوع راپیگیری کنیم.

✅ اداره بهزیستی شهرستان هرسین در راستای ارزیابی کار و محیط زندگی افراد غیر بومی که به صورت متکدی وارد استان و بعضا شهرستان هرسین شده اند بررسی هایی به عمل آوردیم.

محل های سکونت آنهارا هم در سطح شهرستان هرسین و بخش مرکزی و هم در بخش بیستون با کمک نیروی اورژانس اجتماعی و١٢٣شهرستان که زیر نظر بهزیستی کارمیکنند بررسی و راسأ این مکانها را شناسایی و ضمن هماهنگی با فرمانداری محترم در همین راستا در بخش بیستون هم اقدامات خاصی انجام دادیم.

✅ با توجه به اینکه شهرک بلوردی و شهرک سنقر آباد بیستون محل سکونت این افراد است، محل های تکدی گری آنهارا شناسایی و مشخص شد که آنها در زمانبندی های خاصی در مناطق مختلف به تکدی گری میپردازند.و همچنین ساعات تکدی گری آنها را نیزمشخص نمودیم.

✅ امروز هم در همین راستا دربخشداری بیستون با عزیزی بخشدار این بخش جلسه ای داشتیم و همچنین با تعاملی که مسئولین این بخش با ما داشتند قرار بر این شد که متکدیان غیر بومی را در سطح شهرستان با همکاری شهرداری و نیروهای انتظامی و با حکم قضایی در سطح شهرستان جمع آوری و خارج خواهیم کرد.و امنیت اجتماعی و روانی که حق طبیعی شهروندان و همشهریان عزیزمان است را به ارمغان بیاوریم.

✅ بنده لازم میدانم که اینجا تشکر کنم از مردمی که همیشه مارا همراهی میکنند و از این افراد که طبق قانون تکدی گری جرم محسوب میشود حمایت نمیکنند و از عموم مردم و همه عزیزان خواهشمندیم که با این افراد عاطفی برخورد نکنند.

✅ برای همه به اثبات رسیده است که مردم شهرستان هرسین مردمی دلسوز و مهربان و انسان دوست هستند اما این مهربانی ها به ضرر مردم عزیز خودمان میباشد تا جایی که با این افراد مصاحبه میکنیم چنین پاسخ میدهند که مردم اینجا دلسوز و دل رحم هستند و به ما کمک میکنند.مردم حامی ما هستند.همین امرباعث شده که در شهرهای دیگه تبلیغ کنند و سیل این افراد از سطح استانهای همچون سیستان بلوچستان وشیراز و شهرستانهای مرزی به این منطقه شود.و باعث دردسر برای مردم منطقه شوند.

✅ بازم جا داره که تشکر کنم از سایتهایی که در ارائه خدمات به مردم و طرح مطالبات مردمی تلاش میکنند خدا قوت عرض میکنم به تمامی مدیران همیشه در صحنه این سایتها…♻

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید