رضا رحیمی جانشين هدايت حاتمي در استانداري كرمانشاه شد

بیستون نیوز :

همچنان كه در روزهاي گذشته پايگاه خبري تحليلي بيستون پيش بيني كرده بود، با صدور حکمی از سوي وزارت کشور، رضا رحیمی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه ، جانشين دكتر هدايت حاتمي منصوب شد.

به گزارش بيستون،همچنان كه در روزهاي گذشته پايگاه خبري تحليلي بيستون پيش بيني كرده بود، با صدور حکمی از سوي وزارت کشور، رضا رحیمی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه، جانشين دكتر هدايت حاتمي منصوب شد.با ابلاغ حکمي از سوی عبدالرضا فضلی وزیر کشور، رضا رحیمی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری منصوب گردید.

متن این حکم بدین شرح است:

جناب آقای رضا رحیمی

سلام علیکم

«بنا به پیشنهاد استاندار محترم کرمانشاه و با توجه به تائید معاون توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه منصوب می شوید. امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید. توفیق روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم».

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار