رفیق سی ساله حسن سلیمانی کیست؟

بیستون نیوز :

حسن سلیمانی که از سال۱۳۶۷ تا ۱۳۶۹ رییس دادگستری اسلام آباد غرب نیز بود، در این زمان با جوانی همکار شد که تاکنون ارتباط بین آن‌ها در موقعیت های متفاوتی پا بر جا مانده است.

سرویس سیاسی بیستون ، حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در ادوار پنجم، ششم (میاندوره‌ای)، هفتم و دهم بوده است.

حسن سلیمانی که از سال۱۳۶۷ تا ۱۳۶۹ رییس دادگستری اسلام آباد غرب نیز بود، در این زمان با جوانی همکار شد که تاکنون ارتباط بین آن‌ها در موقعیت های متفاوتی پا بر جا مانده است.

این جوان فرهاد تجری بوده است که در آن زمان برای گذراندن دوره کار آموزی قضاوت خود با حسن سلیمانی همکار شد که حدود ۱۰ سال از وی سابقه بیشتری در امر قضاء داشت.

نکته جالبی که این روزها با انتشار عکس مشترکی در خصوص روابط حسن سلیمانی و فرهاد تجری منتشر شده، این است که دو همکار قضائی در دادگستری اسلام آباد غرب در اواخر دهه ۶۰ شمسی، در حال حاضر در نهاد قانونگذاری کشور نیز همکار هستند و همچنان ارتباط حسنه‌ای بین این دو نماینده وجود دارد.
فرهاد تجری حسن سلیمانی

حسن سلیمانی پیرامون آغاز آشنایی با فرهاد تجری، گفت: فرهاد تجری بعد از اتمام دوره دانش آموختگی قضائی برای گذراندن دوره کارآموزی به دادگستری اسلام آباد غرب آمد که در آن زمان ریاست دادگستری این شهرستان بر عهده اینجانب بود.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین بیان کرد: تجری در آن زمان نیز جوانی بسیار آرام و متین بود و از آن زمان تاکنون با وی روابط دوستانه و حسنه‌ای دارم.

سلیمانی متذکر شد: فرهاد تجری در دادگستری کرمانشاه و قصر شیرین قبول مسئولیت کرد و همزمان من به عنوان نماینده کنگاور، صحنه و هرسین به مجلس راه یافتم و بعد از محول شدن مسئولیت‌هایی در سازمان بازرسی کل کشور، فرهاد تجری نیز به عنوان نماینده مردم قصرشیرین و گیلانغرب به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۱۰ سال عمر قضاوت من از فرهاد تجری بیشتر است، گفت: در آغاز ارتباط با تجری مشخص بود که وی جوانی مستعد، جویای دانش، اهل تدبیر و دارای قابلیت‌های ممتاز دانشی و اخلاقی است که در حال حاضر نیز برای نظام مفید است.

منبع/خانه ملت

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار