روزی پراسترس برای پرسنل بهداشت و درمان شهرستان هرسین+عکس

بیستون نیوز :

حضور دکتر حمزه ای سرپرست شبکه بهداشت و درمان در مناطق صعب العبور و کوهستانی برای نجات جان مادر باردار که در معرض خطر قرار داشت یکی از نکات مثبت و قابل تقدیر در این یکشنبه برفی بود.

به گزارش خبرنگار بیستون ،علی رغم بارش های فراوان نزولات جوی و برف در هرسین، در مناطق روستایی شدت بیشتری به خود گرفته بود باعث مسدود شدن راه ها که امکان دسترسی به محل استقرار افراد مورد نظر که از اورژانس و شبکه بهداشت درخواست کمکهای پزشکی کرده بودند را مشکل کرده بود.

حضور دکتر حمزه ای سرپرست شبکه بهداشت و درمان در مناطق صعب العبور و کوهستانی برای نجات جان مادر باردار که در معرض خطر قرار داشت یکی از نکات مثبت و قابل تقدیر در این یکشنبه برفی بود.

دراین روز  آمبولانس فوریتهای پزشکی و هلال احمر که برای کمک رسانی به محل اعزام شده بودند در برف گیر کرده و طی تماس تلفنی با همکاران بهداشت خانواده این جریان اعلام شد ، پس از اطلاع به دکتر حمزه ای سرپرست شبکه بهداشت و درمان ، وی به همراه چند تن از همکاران تحت امرش،با فراهم نمودن تجهیزات لازم شخصا راهی این مناطق شد که ب تلاش تمام پرسنل اعزامی کمکهای اولیه پزشکی انجام و این مادر باردار به بیمارستان منتقل گردید.

 

405b85a5 4a14 4a1a 9342 8513422563a6 روزی پراسترس برای پرسنل بهداشت و درمان شهرستان هرسین+عکس 99277 orig1 روزی پراسترس برای پرسنل بهداشت و درمان شهرستان هرسین+عکس 99279 orig1 روزی پراسترس برای پرسنل بهداشت و درمان شهرستان هرسین+عکس 99283 orig روزی پراسترس برای پرسنل بهداشت و درمان شهرستان هرسین+عکس

 

 

در گوشه ای دیگر از مناطق برف گیر شهرستان هرسین همکاران فوریتهای پزشکی انجام وظیفه نمودند.

ظهر دیروز در پی تماس با مرکز فوریت های پزشکی شهرستان و اطلاع از وخامت حال یک مادر باردار در روستای مله ولی از توابع بخش مرکزی هرسین تیم اورژانس به محل اعزام شد.

مدیر فوریت های پزشکی شهرستان تصریح کرد: علی رغم تلاش ارگان های امدادی برای بازگشایی مسیر و بالا بودن ارتفاع برف در نهایت خودرو اورژانس با عبور از داخل برف برای نجات مادر اقدام کرد.

 

99282 orig روزی پراسترس برای پرسنل بهداشت و درمان شهرستان هرسین+عکس 99284 orig روزی پراسترس برای پرسنل بهداشت و درمان شهرستان هرسین+عکس

منبع:روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار