زمزمه محبتی یک معلم در تنور داغ جنگ

بیستون نیوز :

دکترشهرام عظیمی از مشاوران ارشد وزارت ورزش و جوانان با ذکر خاطره ای از قول یکی از رزمندگان دفاع مقدس ما را بر آن داشتند یادی کنیم از معلمی که کمتر دانش آموزی از او نیاموخت زمزمه محبتی را.

سرویس فرهنگی بیستون نیوز/ دکترشهرام عظیمی از مشاوران ارشد وزارت ورزش و جوانان با ذکر خاطره ای از قول یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس ما را بر آن داشتند  یادی کنیم از معلمی که کمتر دانش آموزی از او نیاموخت زمزمه محبتی را.

نقش افرینى معلم درهمه عرصه ها :
تابستان سال ۶۶ ماه رمضان بود خبر رسید عراقیها در سومار عملیاتى را اغاز کرده اند که منجر به شکسته شدن خطوط دفاعى ارتش درمحورهاى ارتفاعات گیسکه و حوالى ان شده است و باید به کمک انها شتافت و پیشروى دشمن را متوقف و سپس  آنها راعقب رانده اند.
از تنگه شمال کارخانه سیمان که مقرتیپ نبى اکرم ص بود حرکت نمودیم حوالى ظهر به سومار و دامنه ارتفاعات کهنه ریگ مقر یکى از تیپهاى لشکر ٨٨ زاهدان و تیپ ۴٠ سراب رسیدیم.
پس از توجیه ، حوالى غروب به سمت خطوط دفاعى دشمن حرکت و با اجراى آتش سنگین به همراه توپخانه ارتش و دو گردان تبوک و خیبر دشمن را عقب رانده و خطوط پدافندى برادران ارتشى را با کمک خود انها پس گرفتیم.
نکته مهم گرماى طاقت فرساى سومار بود که همه را کلافه کرده بود.در این هنگام که همه بلوزهاى نظامى را از تن در آورده و با زیر پوش درون کانالها و مواضع جنگی خود قرار داشتیم بازهم یک معلم صادق وبسیجى و اهل عمل از شهرمان هرسین نقش آفرینى نمود و با تشریح شدت سوز و گداز آتش جهنم ذهن همه را با بیانات شیوا و دلنشین خود که مستند آن آیات قران کریم بود ما از جو سنگین حاکم خارج نمود و روحیه اى تازه به همه دادند.
ایشان همشهرى و افتخار شهرمان معلم بسیجى آقا محسن شاه حسینى بودند . آرزوى سعادت و سلامت و سربلندى براى ایشان و همه معلمین خصوصا معلمین بسیجى رزمنده شهرمان را از خداوند منان خواستارم.
لازم به ذکر است که چند روز گذشته این معلم عزیز(آقای محسن شاه حسینی) پس سالها تلاش و مجاهدت در عرصه تعلیم و تعلم به افتخار بازنشستگی نایل آمدند.
6thr 3 زمزمه محبتی یک معلم در تنور داغ جنگ

مطالب پیشنهادی

  1. بیستون 1 گفت:

    درود خدا بر این معلم عزیز. انشاءالله همیشه سالم و تندرست و منبع فیض برای دیگران باشند

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار