ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد

زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد

با تحقیق و بررسی های انجام شده توسط مأموران پرونده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از هزار و ۴۰۰ متر مربع از اراضی ملی و دولتی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال از سوی فردی به صورت غیر قانونی در بخش مرکزی هرسین مورد تصرف قرار گرفته است.

[metaslider id=17036] به گزارش خبرنگار بیستون /  سرهنگ همتعلی شکری رییس پلیس  شهرستان هرسین استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک پرونده با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی از اداره منابع طبیعی شهرستان هرسین به پلیس آگاهی، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با تحقیق و بررسی های انجام شده توسط مأموران پرونده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از هزار و ۴۰۰ متر مربع از اراضی ملی و دولتی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال از سوی فردی به صورت غیر قانونی در بخش مرکزی هرسین مورد تصرف قرار گرفته است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: بر همین اساس با هماهنگی مقام قضائی نسبت به دستگیری متهم اقدام شد و متهم نیز در بازجویی های پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرد، لذا در این زمینه پرونده ای تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ شکری در پایان از عموم شهروندان خواست: هرگونه اطلاع از دست اندازی و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را جهت اقدام قانونی به فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید