زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد

بیستون نیوز :

با تحقیق و بررسی های انجام شده توسط مأموران پرونده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از هزار و ۴۰۰ متر مربع از اراضی ملی و دولتی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال از سوی فردی به صورت غیر قانونی در بخش مرکزی هرسین مورد تصرف قرار گرفته است.

  • index 296x126 زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد
    زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد
به گزارش خبرنگار بیستون /  سرهنگ همتعلی شکری رییس پلیس  شهرستان هرسین استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک پرونده با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی از اداره منابع طبیعی شهرستان هرسین به پلیس آگاهی، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با تحقیق و بررسی های انجام شده توسط مأموران پرونده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از هزار و ۴۰۰ متر مربع از اراضی ملی و دولتی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال از سوی فردی به صورت غیر قانونی در بخش مرکزی هرسین مورد تصرف قرار گرفته است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: بر همین اساس با هماهنگی مقام قضائی نسبت به دستگیری متهم اقدام شد و متهم نیز در بازجویی های پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرد، لذا در این زمینه پرونده ای تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ شکری در پایان از عموم شهروندان خواست: هرگونه اطلاع از دست اندازی و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را جهت اقدام قانونی به فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار