ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۱۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > ساماندهی سه راهی هرسین و ظفر

ساماندهی سه راهی هرسین و ظفر

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه از اجرای طرح ساماندهی سه راهی هرسین و سه راهی ظفر خبر داد.

به گزارش خبرنگار بيستون،  مجتبی نیک کردار در جلسه کارگروه گردشگری استان که امروز(هفتم اسفند) در محل سالن جلسات تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: در قالب طرح کریدور گردشگری بیستون – تاق بستان باید بتوانیم دو نوع اجرای پروژه داشته باشیم.

وی ادامه داد: نوع اول پروژه ها آن بخش از کار است که باید در قالب زیر ساختی و توسط بخش دولتی انجام شود و نوع دوم این پروژه ها آن بخش از کار است که باید توسط بخش خصوصی انجام گیرد.

نیک کردار تصریح کرد: نباید منتظر بمانیم که طرح تفصیلی و مطالعاتی این پروژه تکمیل شود و بعد وارد کار شویم، بلکه در این مرحله می توان وارد مذاکره با سرمایه گذاران برای جلب نظرات و دیدگاه های آنان نیز شد.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: همچنین با توجه به آماده شدن طرح مطالعاتی ساماندهی سه راهی هرسین نیاز است که هر چه سریعتر وارد اجرای این کار شویم و سه راهی هرسین را از این شکل نامناسب درآوریم.

این مقام مسئول در استانداری کرمانشاه گفت: همچنین در نظر داریم در سه راهی ظفر(قبل از ورودی شهر کرمانشاه) نیز یک طرح ساماندهی اجرا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در این منطقه در نظر داریم که یک تقاطع غیر همسطح و یک باغ موزه و یک المان ورودی برای شهر ایجاد کنیم. نیک کردار تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریعتر بتوانیم وارد فاز اجرایی انجام این پروژه ها شویم.

index

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید