ساماندهی سه راهی هرسین و ظفر

بیستون نیوز :

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه از اجرای طرح ساماندهی سه راهی هرسین و سه راهی ظفر خبر داد.

به گزارش خبرنگار بيستون،  مجتبی نیک کردار در جلسه کارگروه گردشگری استان که امروز(هفتم اسفند) در محل سالن جلسات تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: در قالب طرح کریدور گردشگری بیستون – تاق بستان باید بتوانیم دو نوع اجرای پروژه داشته باشیم.

وی ادامه داد: نوع اول پروژه ها آن بخش از کار است که باید در قالب زیر ساختی و توسط بخش دولتی انجام شود و نوع دوم این پروژه ها آن بخش از کار است که باید توسط بخش خصوصی انجام گیرد.

نیک کردار تصریح کرد: نباید منتظر بمانیم که طرح تفصیلی و مطالعاتی این پروژه تکمیل شود و بعد وارد کار شویم، بلکه در این مرحله می توان وارد مذاکره با سرمایه گذاران برای جلب نظرات و دیدگاه های آنان نیز شد.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: همچنین با توجه به آماده شدن طرح مطالعاتی ساماندهی سه راهی هرسین نیاز است که هر چه سریعتر وارد اجرای این کار شویم و سه راهی هرسین را از این شکل نامناسب درآوریم.

این مقام مسئول در استانداری کرمانشاه گفت: همچنین در نظر داریم در سه راهی ظفر(قبل از ورودی شهر کرمانشاه) نیز یک طرح ساماندهی اجرا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در این منطقه در نظر داریم که یک تقاطع غیر همسطح و یک باغ موزه و یک المان ورودی برای شهر ایجاد کنیم. نیک کردار تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریعتر بتوانیم وارد فاز اجرایی انجام این پروژه ها شویم.

index ساماندهی سه راهی هرسین و ظفر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار