سایت اینترنتی شهرداری بیستون راه‌اندازی شد

بیستون نیوز :

سایت شهرداری بیستون دارای بخش‌های مختلفی همچون؛ معرفی اعضای شورای شهر بیستون، معرفی و سخن شهردار، امور مالی، روابط عمومی، آتش نشانی، فضای سبز، تاکسیرانی، نوسازی و درآمد، نقلیه، اداری، اصناف، صدور پروانه و …. می باشد.

به گزارش خبرنگار بيستون،دکتر احسان احمدی نصر، شهردار شهر جهانی بیستون  از راه‌اندازی سایت اینترنتی شهرداری این شهر خبر داد و اظهارکرد: به مناسبت ایام اله دهه مبارکه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، سایت اینترنتی شهرداری بیستون با بخش‌های مختلف و متنوعی به نشانی sh-bisotun.ir راه اندازی شد.

وی افزود: این سایت اینترنتی دارای دو صفحه ورودی و اصلی کاملا مجزاست و دارای بخش فارسی و انگلیسی نیز می‌باشد.
شهردار شهر جهانی بیستون تصریح کرد: در حال حاضر بخش فارسی این سایت راه‌اندازی شده و در آینده نزدیک بخش انگلیسی آن نیز راه‌اندازی خواهدشد

احمدی نصر تاکید کرد: از آنجایی که بیستون یک شهر جهانی است و نیاز است که با سایر شهرهای جهانی ارتباط داشته باشد، وجود این سایت اینترنتی آنهم در بخش انگلیسی‌اش به تحقق این هدف کمک ویژه‌ای خواهد کرد.
شهردار شهر جهانی بیستون گفت: این سایت دارای بخش‌های مختلفی همچون؛ معرفی اعضای شورای شهر بیستون، معرفی و سخن شهردار، امور مالی، روابط عمومی، آتش نشانی، فضای سبز، تاکسیرانی، نوسازی و درآمد، نقلیه، اداری، اصناف، صدور پروانه و …. می باشد.
وی یادآور شد: در این سایت همچنین بخشی به معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری بیستون، معرفی تصویری شهر بیستون، بخش هواشناسی، مزايده ها و مناقصات و اخبار شهرداری بیستون اختصاص داده شده است.
احمدی نصر اظهارکرد: در این سایت از لوگو جدید و زیبای شهرداری بیستون نیز استفاده شده است.

لوگو شهرداري بيستون سایت اینترنتی شهرداری بیستون  راه‌اندازی شد

منبع: اريكه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار