ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه انتخابات > سخنرانی فرماندار هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه

سخنرانی فرماندار هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه

انجام رفتارهای قومی و قبیله ای و طایفه گرایی در انتخابات همواره نقش منفی و پیامدهای مخربی را در توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها داشته است و مردم برای داشتن آینده ای بهتر و شهرها و روستاهایی آباد باید از پرداختن به این رفتارها بپرهیزند و از حق تعیین سرنوشت خود حداکثر استفاده را داشته باشند .

به گزارش خبرنگار بیستون ، امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر هرسین درخصوص جایگاه انتخابات در قانون اساسی ، لزوم انتخاب افراد متخصص در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سخنانی را ایراد نمود.
شاه آبادی در جریان سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر هرسین عنوان کرد : انتخابات از مهمترین نعمت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در قانون اساسی سهم مهمی از قدرت حاکمیت خود را در غالب انتخابات مختلف در اختیار مردم قرار داده است.
فرماندار هرسین ادامه داد : در بحث انتخابات ریاست جمهوری ۶ نفر از کاندیداها مورد تأیید شورای محترم نگهبان قرار گرفته اند و حال در مرحله تبلیغات قرار دارند و مردم می بایست با بررسی برنامه های مدون آنان فرد مورد نظر خود را انتخاب کنند.
وی افزود : در مجموع حدود ۲۰۰۰ نفر با رعایت کامل امانت عوامل اجرایی ، نظارت ، بازرسی و امنیتی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان هرسین هستند.
شاه آبادی به ذکر اهمیت و جایگاه شوراهای اسلامی شهر و روستا و تأثیر مستقیم آن در زندگی مردم پرداخت و اظهار داشت : جمهوری اسلامی این پارلمان های محلی را با استفاده از ظرفیت قانون اساسی ایجاد کرد تا مردم امور مختلف شهر ها و روستاها را با شرایط بهتری اداره کنند.
فرماندار هرسین در پایان سخنانش بیان داشت : انجام رفتارهای قومی و قبیله ای و طایفه گرایی در انتخابات همواره نقش منفی و پیامدهای مخربی را در توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها داشته است و مردم برای داشتن آینده ای بهتر و شهرها و روستاهایی آباد باید از پرداختن به این رفتارها بپرهیزند و از حق تعیین سرنوشت خود حداکثر استفاده را داشته باشند .

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید