سخنرانی فرماندار هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه

بیستون نیوز :

انجام رفتارهای قومی و قبیله ای و طایفه گرایی در انتخابات همواره نقش منفی و پیامدهای مخربی را در توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها داشته است و مردم برای داشتن آینده ای بهتر و شهرها و روستاهایی آباد باید از پرداختن به این رفتارها بپرهیزند و از حق تعیین سرنوشت خود حداکثر استفاده را داشته باشند .

به گزارش خبرنگار بیستون ، امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر هرسین درخصوص جایگاه انتخابات در قانون اساسی ، لزوم انتخاب افراد متخصص در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سخنانی را ایراد نمود.
شاه آبادی در جریان سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر هرسین عنوان کرد : انتخابات از مهمترین نعمت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در قانون اساسی سهم مهمی از قدرت حاکمیت خود را در غالب انتخابات مختلف در اختیار مردم قرار داده است.
فرماندار هرسین ادامه داد : در بحث انتخابات ریاست جمهوری ۶ نفر از کاندیداها مورد تأیید شورای محترم نگهبان قرار گرفته اند و حال در مرحله تبلیغات قرار دارند و مردم می بایست با بررسی برنامه های مدون آنان فرد مورد نظر خود را انتخاب کنند.
وی افزود : در مجموع حدود ۲۰۰۰ نفر با رعایت کامل امانت عوامل اجرایی ، نظارت ، بازرسی و امنیتی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان هرسین هستند.
شاه آبادی به ذکر اهمیت و جایگاه شوراهای اسلامی شهر و روستا و تأثیر مستقیم آن در زندگی مردم پرداخت و اظهار داشت : جمهوری اسلامی این پارلمان های محلی را با استفاده از ظرفیت قانون اساسی ایجاد کرد تا مردم امور مختلف شهر ها و روستاها را با شرایط بهتری اداره کنند.
فرماندار هرسین در پایان سخنانش بیان داشت : انجام رفتارهای قومی و قبیله ای و طایفه گرایی در انتخابات همواره نقش منفی و پیامدهای مخربی را در توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها داشته است و مردم برای داشتن آینده ای بهتر و شهرها و روستاهایی آباد باید از پرداختن به این رفتارها بپرهیزند و از حق تعیین سرنوشت خود حداکثر استفاده را داشته باشند .

d2c1bbea d7db 4da6 8cb5 2ab7f9436199 سخنرانی فرماندار هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه 168f93f4 c132 43f3 805d 73493e2333a0 سخنرانی فرماندار هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه 8cd954d4 1999 4164 b692 a9d47fbfeb77 سخنرانی فرماندار هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه 0c760a14 8d6e 4d02 a7da b20d81c1d47e سخنرانی فرماندار هرسین پیش از خطبه های نماز جمعه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار