سربازانی که مانع آتش سوزی یک بانک شدند

بیستون نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: هوشیاری سربازان وظیفه در شهرستان هرسین مانع از از بروز حریق گسترده در بانک ملی این شهرستان شد.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284
به گزارش خبرنگار بیستون  فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: هوشیاری سربازان وظیفه در شهرستان هرسین مانع از از بروز حریق گسترده در بانک ملی این شهرستان شد.
 سرهنگ “همتعلی شکری” اظهارداشت: شب گذشته مامورین پاس پیاده شب در حین گشت زنی و سرکشی از طلا فروش ها و بانک های سطح حوزه متوجه می شوند که داخل بانک ملی شهرستان اتش گرفته و درحال گسترش و سرایت است.

وی افزود: سربازان وظیفه بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ انعکاس می دهند و سپس عوامل آتش نشانی نیز با حضور سریع در محل، آتش را اطفا و مهار می کنند.

این مقام انتظامی علت آتش سوزی نیز اتصال سیم های برق موتور خانه بوده است، افزود: در این حادثه با هوشیاری ماموران انتظامی و سرعت عمل عوامل آتش نشان از بروز یک حادثه و وارد آمدن خسارت به بیت المال جلوگیری شد.

منبع/پایگاه پلیس

 سربازانی که مانع آتش سوزی یک بانک شدند

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار