ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۰۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / پیشنهاد, عناوین برگزیده, ویژه استان > سرهنگ علیپور خبر داد: تیراندازی سرنشینان خودروی مشکوک به ماموران نیروی انتظامی/ یک مامور ناجا زخمی شد

سرهنگ علیپور خبر داد: تیراندازی سرنشینان خودروی مشکوک به ماموران نیروی انتظامی/ یک مامور ناجا زخمی شد

بیستون نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگاور گفت: در حین یک عملیات ایست و بازرسی در شهرستان کنگاور سرنشینان خودرویی مشکوک به ماموران ناجا در این شهرستان تیراندازی کردند.   […]

بیستون نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگاور گفت: در حین یک عملیات ایست و بازرسی در شهرستان کنگاور سرنشینان خودرویی مشکوک به ماموران ناجا در این شهرستان تیراندازی کردند.

 

به گزارش بیستون، سرهنگ مرتضی علیپور در گفتگو با آفتاب کنگاور اظهار داشت: دیروز طی مشکوک شدن ماموران نیروی انتظامی ایستگاه شهید زنگنه به راننده خودوری زانتیا و پس از استعلام شماره پلاک آن، ماموران دریافتند که خودرو سرقتی می باشد و راننده با تیراندازی به سمت ماموران اقدام به فرار کرد.

 

وی افزود: بعد از تعقب و گریز سرنشینان با ترک خودروی خود از محل متواری شدند و ماموران پس از بازرسی خودروی آن ها تعداد ۱۵ راس گوسفند دزدی و اموال مسروقه کشف کردند.

 

سرهنگ علیپور با اشاره به زخمی شدن یک نیروی مستقر در محل ایست و بازرسی تصریح کرد: وضعیت  فرد زخمی شده نیروی انتظامی خوب است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس قاطعانه با اشرار و عاملان ایجاد ناامنی در کنگاور برخورد خواهد کرد و اجازه هیچ‌گونه قانون‌شکنی را به آنان نخواهد داد.

منبع/مرصاد

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید