سرهنگ علیپور خبر داد: تیراندازی سرنشینان خودروی مشکوک به ماموران نیروی انتظامی/ یک مامور ناجا زخمی شد

بیستون نیوز :

بیستون نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگاور گفت: در حین یک عملیات ایست و بازرسی در شهرستان کنگاور سرنشینان خودرویی مشکوک به ماموران ناجا در این شهرستان تیراندازی کردند.   به گزارش بیستون، سرهنگ مرتضی علیپور در گفتگو با آفتاب…

بیستون نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگاور گفت: در حین یک عملیات ایست و بازرسی در شهرستان کنگاور سرنشینان خودرویی مشکوک به ماموران ناجا در این شهرستان تیراندازی کردند.

 

به گزارش بیستون، سرهنگ مرتضی علیپور در گفتگو با آفتاب کنگاور اظهار داشت: دیروز طی مشکوک شدن ماموران نیروی انتظامی ایستگاه شهید زنگنه به راننده خودوری زانتیا و پس از استعلام شماره پلاک آن، ماموران دریافتند که خودرو سرقتی می باشد و راننده با تیراندازی به سمت ماموران اقدام به فرار کرد.

 

وی افزود: بعد از تعقب و گریز سرنشینان با ترک خودروی خود از محل متواری شدند و ماموران پس از بازرسی خودروی آن ها تعداد ۱۵ راس گوسفند دزدی و اموال مسروقه کشف کردند.

 

سرهنگ علیپور با اشاره به زخمی شدن یک نیروی مستقر در محل ایست و بازرسی تصریح کرد: وضعیت  فرد زخمی شده نیروی انتظامی خوب است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس قاطعانه با اشرار و عاملان ایجاد ناامنی در کنگاور برخورد خواهد کرد و اجازه هیچ‌گونه قانون‌شکنی را به آنان نخواهد داد.

منبع/مرصاد

مطالب پیشنهادی

  1. Dennis گفت:

    These topics are so counsnifg but this helped me get the job done.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار