ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۲:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > سعید ناصری عضو کمیته حقوقی کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران شد

سعید ناصری عضو کمیته حقوقی کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران شد

طی حکمی سعید ناصری به عضویت کمیته حقوقی کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران منصوب شد.

‍ به گزارش خبرنگار بیستون نیوز، طی حکمی سعید ناصری به عضویت کمیته حقوقی کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران منصوب شد.
سعید ناصری استاد حقوق کار دانشگاه، عضو مراجع حل اختلاف وزارت کار و از مشاوران مطرح منابع انسانی در برندهای بزرگ کشور بوده و همواره در راستای حقوق کارگران با نظرات و طرحهای کارشناسی حضوری فعال در عرصه روابط کار و بهبود وضعیت معیشت نیروی انسانی داشته است.
وی همواره بر نقش تاثیرگذار نیروی انسانی متعهد در میزان بهره وری، رشد و ارتقاء سازمان که در نهایت به کسب سود منجر خواهد شد تاکید نموده و بی توجهی برخی کارفرمایان به کرامت نیروی انسانی و نداشتن برنامه ریزی کارشناسی در جذب و استخدام و بی انگیزگی کارکنان در اثر عدم انتصابات صحیح و یا عدم رشد و ارتقاء شغلی را عوامل اصلی زوال و شکست برخی بنگاههای اقتصادی دانست.
جامعه کارگری امیدوار است با حضور فعال ایشان در کمیته حقوقی شاهد تحولات مثبت بیشتری در کنار سایر اعضاء تشکلات کارگری در جهت بهبود وضعیت معیشت نیروی کار و دفاع کارشناسی از حقوق نیروی انسانی باشد.
لازم به ذکر است مصاحبه ها و اظهارات کارشناسی استاد ناصری در اسفند ماه سال قبل از عوامل تاثیر گذار تعیین مزد سال ۹۷ بود.
برگزاری سمینارهای آموزشی مرتبط با جذب و استخدام ، مدیریت رفتار سازمانی ، روابط کار ، منابع انسانی و اصول آداب معاشرت در محل کار توسط استاد ناصری همواره مورد توجه و استقبال نیروی انسانی قرار گرفته است ، در این راستا سمینار روشهای نوین مصاحبه استخدامی که در تاریخ ۲۰ اردیبهشت و در محل دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد حاوی نکات مهم و کاربردی برای اقشار مختلف نیروی انسانی از قبیل کارجویان، دانشجویان و شاغلین خواهد بود.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید