سلیمانی:مسئولان اجرائی به جای انتشار اطلاعات، حبس اطلاعات می‌کنند

بیستون نیوز :

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان اجرائی استان کرمانشاه بجای انتشار اطلاعات، حبس اطلاعات می‌کنند، گفت: از استاندار کرمانشاه توقع داریم که روند پیشرفت اقدامات لازم برای اشتغالزایی را اعلام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون حسن سلیمانی در خصوص اشتغالزایی در استان کرمانشاه و تلاش برای برون رفت از وضعیت کثرت بیکاران و بالا بودن نرخ بیکاری در استان، اظهار داشت: استاندار کرمانشاه طراحی‌هایی را داشته که قرار بود با افزایش سرمایه گذاری و به بهرهبرداری رساندن واحدهای تعطیل یا نیمه تعطیل، امکان اشتغالزایی فراهم ‌شود.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از استاندار کرمانشاه توقع داریم که ایشان، روند پیشرفت اقدامات لازم برای اشتغالزایی را اعلام کنند تا نمایندگان نیز به مردمی که مراجعه می‌کنند، پاسخگو باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مشکلات فعلی استان، عدم اطلاع از اقدامات اجرائی است، ادامه داد: مسئولان اجرائی به جای انتشار اطلاعات، حبس اطلاعات می‌کنند و این امر باعث می شود که مردم بجای مراجعه به دستگاه‌های اجرائی به نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی مراجعه کنند.

سلیمانی با بیان اینکه اگر مسئولان اجرائی مردم را از توانایی‌ها و قابلیت‌های محیطی آگاه سازند نتایج بهتری حاصل می‌شود، متذکر شد: حبس اطلاعات و عدم اطلاع رسانی به موقع سبب می‌شود تا مردم نتوانند به شناخت لازم و کافی از وضعیت اقتصادی و محیطی کرمانشاه برسند.

وی افزود: مراجعات کثیری که مردم با نمایندگان دارند ناشی از عدم اطلاع رسانی مسئولان اجرائی به مردم است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توقع دارم استاندار و سایر مسئولان مربوطه در شورای اشتغال استان موجبات اطلاع رسانی به مردم را فراهم کنند، گفت: مردم استان کرمانشاه باید بدانند تحول اقتصادی به چه شکلی دنبال می‌شود و ما که مدعی تحول هستیم باید مشخص شود که این تحول در چه زمینه‌ای است و با چه شتابی در حال پیگیری است تا مردم از آن آگاه شوند.

مبع: خبرگزاری خانه ملت

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار