ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, گزیده اخبار > سلیمانی: راه آهن کرمانشاه باید تا دهه فجر راه اندازی شود

سلیمانی: راه آهن کرمانشاه باید تا دهه فجر راه اندازی شود

نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید تلاش کنند تا پروژه راه آهن کرمانشاه تا ۲۲ بهمن ماه اجرائی شود.

 

 

 حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار بیستون ، در خصوص راه آهن کرمانشاه، اظهارداشت: سال گذشته برخی مسئولان قول  دادند که تا پایان سال ۹۵ این راه آهن افتتاح خواهد شد،ولی بنا برمشاهداتی که داشتیم، مشخص بود این پروژه تا پایان سال ۹۵ اجرایی نمی شود.

نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توان مالی دولت این توقع را برای ما ایجاد نمی کرد که منتظر اتمام این پروژه تا پایان سال ۹۵ باشیم، بیان کرد: توقع داریم مسئولان به گونه ای صحبت کنند که مردم دچار یاس نشوند.

سلیمانی با بیان اینکه اکنون ریل رسیده و برخی اقدامات نیز انجام می‌شود؛ولی مسئولان باید تلاش کنند تا این پروژه تا ۲۲ بهمن ماه اجرائی شود، افزود: اگر راه آهن کرمانشاه تا ایام دهه فجر به بهره برداری نرسد،گلایه مندی های مردم بیشتر خواهد شد،زیرا آنچه که قرار بود درسال ۹۵ پایان یابد،در سال ۹۶ نیز نتوانسته‌ایم به پایان برسانیم و کارآمدی را زیر سوال می‌برد.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش شود تا ایستگاههایی که در استان کرمانشاه است،به بهره برداری برسد، متذکر شد:در حوزه انتخابیه من برخی ایستگاه ها ساخته نشده که این امر هر چه سریعتر باید عملیاتی شود تا مسافرگیری مقدور باشد./

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید