ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > سه راه ۲۲ بهمن تا ورزشگاه آزادی؛ مسیر استقبال از رئیس جمهور در کرمانشاه

سه راه ۲۲ بهمن تا ورزشگاه آزادی؛ مسیر استقبال از رئیس جمهور در کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه مسیر سه راه ۲۲ بهمن تا ورزشگاه آزادی را مسیر تعیین شده برای استقبال از رئیس جمهور در سفر به کرمانشاه اعلام کرد.

به گزارش بیستون، فضل‌الله رنجبر ظهر شنبه در نشست برنامه‌ریزی سفر رئیس جمهور به استان که کرمانشاه که در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: محل استقبال از رئیس جمهور سه راه ۲۲ بهمن به سمت ورزشگاه آزادی در نظر گرفته شده است و مراسم عمومی دیدار با مردم نیز در محل ورزشگاه آزادی کرمانشاه خواهد بود.

وی با تاکید بر حضور گسترده مردم در استقبال از رئیس جمهور، گفت: این حضور و مشارکت‌ها ضامن امنیت است و برای ایجاد نشاط در جامعه و ناامیدی دشمنان جمهوری اسلامی باید در این مراسم حضور گسترده داشته باشیم.

فرماندار کرمانشاه بر لزوم همکاری امور عشایر، شورای اسلامی شهر، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، بخشداری‌ها و… تاکید کرد و افزود: تمام ارگان‌ها باید نسبت به دعوت مردم اقدام کنند.

رنجبر اضافه کرد: بخشداران باید آمادگی بازدید از روستاهای محروم را داشته باشند و چند روستای نمونه محروم را در حوزه هر بخش مشخص کنند و تدابیر لازم برای مسیر حرکت اندیشیده شود.

این مسؤول هماهنگی‌های امور ادامه ورزشگاه را از وظایف شهرداری و حمایت شورا عنوان کرد و داد: در صورتی که مراسم دیدار با مردم به شب موکول شود،‌اداره برق باید تمهیدات لازم برای روشنایی معابر اطراف ورزشگاه و داخل آن، افزایش نور جایگاه و جلوگیری از قطع برق را بیندیشد.

وی از آبفای شهری نیز خواست که چند شیر آب را در محوطه ورزشگاه تعبیه کنند به نحوی که آسیبی به ورزشگاه وارد نشود و گفت: در بحث منوریل نیز باید تا قبل از ورود رئیس جمهور تمرکز اصل بر مقاوم سازی باشد.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی نیز باید آمادگی کامل برای جابه‌جایی و انتقال مردم داشته باشند،‌ افزود: مردم شهرستان‌های مجاور از سه مسیر به کرمانشاه می‌آیند که باید پارکینگ‌هایی را برای خودروهای آنان در نظر گرفت.

امیر رحیمی، معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه نیز در این جلسه از تمام اصناف خواست که از نصب بنرهای خوشامدگویی به‌صورت خودسرانه در سطح شهر خودداری کنند و تعداد و اندازه بنرها را به خدمات شهری اعلام کنند که بنرها در محل تعیین شده توسط خدمات شهری نصب شود.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید