سیاسی کاری با احساسات مردم ممنوع!!!

بیستون نیوز :

خارج از مسایلی چون افزایش نرخ های تعیین شده و کاهش برخی امکانات مصوب شده مانند آسانسور و بدقولی های متوالی در تکمیل و تحویل واحدها جای شکر دارد که بالاخره این پروژه به سر منزل مقصود رسید و در این روز رسما افتتاح گردید.

یادداشت//سیاسی کاری ممنوع:
روز سه شنبه ۲۶ بهمن ماه با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ،معاون عمرانی استانداری و مسولین محلی پروژه ۲۰۳ واحدی مسکن مهر دادگستری هرسین پس از قریب به شش سال انتظار افتتاح شد.
خارج از مسایلی چون افزایش نرخ های تعیین شده و کاهش برخی امکانات مصوب شده مانند آسانسور و بدقولی های متوالی در تکمیل و تحویل واحدها جای شکر دارد که بالاخره این پروژه به سر منزل مقصود رسید و در این روز رسما افتتاح گردید.
آنچه در این خصوص قابل تامل است عکس نوشته ایست که در یکی از رسانه های مطرح استان کرمانشاه منتشر شد که چند اشکال اساسی بر آن وارد است.
۱. در این مطلب نگارنده عنوان کرده که افتتاح ۲۰۳ واحد صورت نگرفته بلکه ۵۰ واحد بوده است و این آمار به عمد از جانب مسئولین زیادتر از واقعیت بیان شده است
که با یک تحقیق ساده میتوان دریافت که تمام ۲۰۳ واحد تکمیل و تحویل اعضاء شده است و مشخص نیست نگارنده این اطلاعات را از کی و کجا گرفته و بدون تحقیق منتشر کرده است.
۲. نگارنده در مطلب خود صحبت از شادی صاحب خانه ها کرده است باید به ایشان گفت بله ما صاحبان این مسکن ها خوشحالیم از بابت اینکه رییس جمهور نسبت به این پروژه دولت نهم و دهم حسن توجه نشان داد و بار تعهد دیگران به مردم را ایشان بر دوش کشید.
۳. در بخشی دیگر از این مطلب صحبت از خواهان داشتن مسکن مهر علیرغم تبلیعات شده است که باید گفت این مطلب اظهر من الشمس است .و در همین پروژه با وجود تحویل واحد ها تنها یک سوم حاضر به زندگی در آن شده و مابقی همچنان خالی از سکنه است.
آنچه نمک بر زخم مردم می پاشد این است که این آقایان به ظاهر دلسوز در زمان دولت دهم که عملا ۹۰ در صد پروژه ها تعطیل شده بودند صدایی از کسی بر نیامد و همه مشغول تمجید و به به و چه چه بودند و حال که کسی از جنس خود مردم و با تزریق امید در کالبد جامعه قدم پیش نهاده و کارها را به پیش برده نه تنها خبری از واقعیت و خسته نباشید نیست که ایشان رو به اخبار کذب و شایعه سازی آورده اند که به هیچ وجه زیبنده متولیان اطلاع رسانی به مردم نیست.
انشآلله که مسولین این رسانه که  از امنا و مورد اعتماد مردم هستند این گونه موارد را موشکافانه بررسی کنند.
در پناه مولا علی
نگارنده: ساکن مسکن مهر دادگستری هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار