“سید جواد زمانی” گزینه کرمانشاهی وزارت رفاه

بیستون نیوز :

براساس اخبار موثق و گزارش سایت های خبری منعکس کننده اخبار کابینه ،سید جواد زمانی نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس هشتم بعنوان یکی از گزینه های وزارت رفاه و تامین اجتماعی به رئیس دولت دوازدهم معرفی شده است.سید جواد زمانی که از چهره های سیاسی مورد وثوق نهاوندیان رئیس دفتر روحانی محسوب می گردد در سال ۹۱ با حکم نهاوندیان مدیر کل امور پارلمانی اتاق بازرگانی ایران شد .

گمانه زنی ها در خصوص کابینه دوازدهم بالا گرفت؛
“زمانی” گزینه کرمانشاهی وزارت رفاه
براساس اخبار موثق و گزارش سایت های خبری منعکس کننده اخبار کابینه ،سید جواد زمانی نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس هشتم بعنوان یکی از گزینه های وزارت رفاه و تامین اجتماعی به رئیس دولت دوازدهم معرفی شده است.
سید جواد زمانی که از چهره های  سیاسی مورد وثوق نهاوندیان رئیس دفتر روحانی محسوب می گردد در سال ۹۱ با حکم نهاوندیان مدیر کل امور پارلمانی اتاق بازرگانی ایران شد .
وی بلحاظ سیاسی چهره ای میانه رو  بحساب می آید و طی مدت نمایندگی اش  منشاء اثرات مثبتی در حوزه انتخابیه اش شد. “زمانی” در مجلس هشتم ودر عرصه سیاسی استان کرمانشاه بارها در برابر نماینده های  تندرو  به موضع گیری پرداخت و مانع از سیطره  تندروهای وقت در فضای سیاسی استان کرمانشاه شد.
سید جواد زمانی در مجلس هشتم سخنگوی کمیسیون اجتماعی و نماینده ایران در اجلاس بین المجالس آسیایی  بود و طرح ممنوعیت جمع آوری ماهواره و تعطیلی شنبه ها بجای پنجشنبه ها جهت برقراری ارتباط مطلوب با فضای خارج از کشور از جمله طرح های پر سر و صدای وی در مجلس شورای اسلامی بود.
زمانی دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه و تاریخ است و ارتباطات کاری نزدیکی  با علی لاریجانی و اکثریت نمایندگان مجلس دارد و عضو کمیته تطبیق قوانین مجلس نیزمی باشد.
ارتباط فراگیر با بخش خصوص از طریق اتاق بازرگانی ایران و اشراف وی به موضوعات اجتماعی از وی چهره ای مقبول ساخته است که منجر به آن شده نزدیکان رئیس جمهور” زمانی” را برای تصدی وزارت رفاه به روحانی معرفی نمایند.
رای بالای مردم کرد نشین بویژه کرمانشاه به روحانی در انتخابات دور دوازدهم ریاست جمهوری باعث شده است ،روحانی و نزدیکانش سهم ویژه ای را برای کرمانشاهیان در کابینه قائل شوند .می بایست منتظر ماند و دید طی روزهای آینده این گمانه زنی ها تاچه حد رنگ واقعیت بخود خواهد گرفت؟
منبع/توسعه

مطالب پیشنهادی

  1. مححمد گفت:

    امکان ندارد به کرمانشاه یک وزیر بیشتر داده شود زنگنه را داریم برای هفت پشتمان بس است

  2. وحید گفت:

    شایستگی لازم را دارد و افتخاری برای منطقه میباشند

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار