ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, نوا و نما > شروع عملیات اجرایی تصفیه خانه اضطراری آب شرب شهر هرسین+تصاویر

شروع عملیات اجرایی تصفیه خانه اضطراری آب شرب شهر هرسین+تصاویر

کلیه مراحل قانونی احداث تصفیه خانه اضطراری آب شرب هرسین طی شده است و این تصفیه خانه بخشی از طرح آب رسانی بلند مدت شهر هرسین خواهد بود.

به گزارش خبرنگار بیستون ، در این مراسم معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی و معاونت امور عمرانی استانداری ، مدیرکل دیوان محاسبات ، مدیرعامل شرکت آبفا ، اعضای شورای اداری شهرستان هرسین ، نیروهای نظامی و انتظامی ، روحانیون و اقشار مختلف مردم حضور داشتند .
در ابتدای این مراسم امیرشاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی اظهار داشت : شروع عملیات اجرایی تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین که از مطالبات به حق مردم است با تلاشها و اقدامات دلسوزانه و شبانه روزی استاندار ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، معاونت امور عمرانی استانداری و مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه میسر و امکان پذیر شد .
شاه آبادی در این مراسم از مهندس تخت شاهی مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه خواست که پروژه مذکور در بازه زمانی کمتر از ۶ ماه با توجه به مشکلات فصول بارندگی به اتمام برسد .
فرماندار هرسین همچنین در خصوص شروع عملیات اجرایی پارک شهر هرسین در بعد از ماه مبارک رمضان ، حل مشکلات حقوقی شهرک شهرداری و شهربازی ، ساماندهی قسمتی از مسیر رودخانه مرکز شهر و تبدیل آن به پارک ، ساخت مجتمع فرهنگی هنری شهر هرسین ، تقویت حوزه ورزش و اتمام عملیات ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر هرسین در سالجاری توضیحاتی داد و افزود : اعتبارات عمرانی سالجاری شهرستان هرسین ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است که نسبت به سال گذشته ۷۷ درصد رشد داشته است.
امیر شاه آبادی در این مراسم از اختصاص مبلغ ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی به حوزه عمران شهری خبر داد .
فرماندار هرسین در پایان سخنانش خواستار وحدت و همدلی هرچه بیشتر مجموعه حاکمیتی این شهرستان در راستای خدمت به مردم شد.
در ادامه این مراسم مهندس مجتبی نیک کردار معاونت امور عمرانی استانداری کرمانشاه در خصوص روند چگونگی تأمین اعتبار و حساسیت موضوع انتخاب پیمانکار پروژه آب شرب شهر هرسین به ایراد سخن پرداخت و اظهار داشت : با توجه به تأکیدات استاندار محترم مبنی بر احداث تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین امروز شاهد شروع عملیات اجرایی این تصفیه خانه هستیم و این سیستم میتواند تا دویست لیتر بر ثانیه را تصفیه کند و آب بسیار بهداشتی و سالمی را در اختیار مردم قرار دهد و مشکل کدورت آب آنان برای همیشه رفع خواهد شد .
معاونت امور عمرانی استانداری کرمانشاه همچنین از وصل شدن شهرستان هرسین به شبکه ریلی کشور و اتمام عملیات ساخت بزرگراه این شهرستان در سالجاری خبر داد و اظهار داشت : شهرستان هرسین در بن بست قرار گرفته و با توجه به وجود ایستگاه قطار در روستای سرماج و قرار گرفتن این شهرستان در بخشی از بزرگراه شمال غرب به جنوب غرب نوید آینده خوبی در جهت توسعه و رفع محرومیت این شهرستان است .
در پایان این مراسم علیرضا تخت شاهی مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه به ذکر نکات فنی سیستم تصفیه خانه پرداخت و بیان داشت : کلیه مراحل قانونی احداث تصفیه خانه اضطراری آب شرب هرسین طی شده است و این تصفیه خانه بخشی از طرح آب رسانی بلند مدت شهر هرسین خواهد بود.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید