ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > شروع عملیات عمرانی و زیرسازی معابر در بیستون + عکس

شروع عملیات عمرانی و زیرسازی معابر در بیستون + عکس

شورش فرامرزی شهردار شهر جهانی بیستون از شروع عملیات تسطیح زیرسازی و ایجاد تراکم مناسب جهت اجرای آسفالت معابر در این شهر خبر داد.

شورش فرامرزی شهردار شهر جهانی بیستون در گفتگو با خبرنگار اجتماعی بیستون از شروع عملیات تسطیح ، زیرسازی و ایجاد تراکم مناسب جهت اجرای آسفالت معابر در این شهر خبر داد.
شهردار بیستون گفت: این عملیات در سه فاز شهرک الزهرا .شهرک بیستون و شهر بیستون در حال اجراست.

فرامرزی در این رابطه افزود : شهرک الزهرا از حدود ۱۷ سال پیش تا کنون از اقدامات اصلاح و آسفالت معابر محروم بوده و معابر این شهرک شرایط بسیار بدی را دارند.با توجه به نزدیکی این شهرک به محوطه سایت و کتیبه بزرگ بیستون که یک میراث جهانی از گذشتگان ما است، چهره و مبلمان زننده ای را در معرض دید مسافرین و توریستها  به نمایش می گذاشت و همچنین هتل و کاروانسرای قدیمی و باستانی شاه عباسی یا لاله کنونی نیز نگاه بیشتری را جهت عمران این شهرک استراتژیک می طلبد.

شهردار بیستون افزود: از دیگر کارهای عمرانی ما آغاز عملیات حفاری و احداث کانال هدایت آبهای سطحی و سیلابی در ورودی اصلی شهرک بیستون و زیرگذر بلوردی است که در فصول بارندگی و در طول چند سال گذشته باعث بروز مشکلاتی برای ساکنین این شهرکها شده بود.
این نقطه در زمان بارندگی و تجمیع بیش از حد آب یکی از چالش برانگیزترین نقاط شهر بیستون می باشد که متاسفانه سال گذشته باعث آزار شهروندان و وارد آمدن خسارت به چند وسایل نقلیه عبوری شده بود.

شورش فرامرزی در پایان این گفتگو بیان داشت : انشالله این عملیات که به صورت گسترده در سطح شهر بیستون آغاز شده مانند گذشته با حمایتهای نماینده محترم منطقه، فرماندار هرسین، بخشدار پر تلاش بیستون و مدیر جهادی اداره راهداری شهرستان هرسین موجبات آسایش شهروندان را فراهم کند.

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید