شروع عملیات عمرانی و زیرسازی معابر در بیستون + عکس

بیستون نیوز :

شورش فرامرزی شهردار شهر جهانی بیستون از شروع عملیات تسطیح زیرسازی و ایجاد تراکم مناسب جهت اجرای آسفالت معابر در این شهر خبر داد.

شورش فرامرزی شهردار شهر جهانی بیستون در گفتگو با خبرنگار اجتماعی بیستون از شروع عملیات تسطیح ، زیرسازی و ایجاد تراکم مناسب جهت اجرای آسفالت معابر در این شهر خبر داد.
شهردار بیستون گفت: این عملیات در سه فاز شهرک الزهرا .شهرک بیستون و شهر بیستون در حال اجراست.

فرامرزی در این رابطه افزود : شهرک الزهرا از حدود ۱۷ سال پیش تا کنون از اقدامات اصلاح و آسفالت معابر محروم بوده و معابر این شهرک شرایط بسیار بدی را دارند.با توجه به نزدیکی این شهرک به محوطه سایت و کتیبه بزرگ بیستون که یک میراث جهانی از گذشتگان ما است، چهره و مبلمان زننده ای را در معرض دید مسافرین و توریستها  به نمایش می گذاشت و همچنین هتل و کاروانسرای قدیمی و باستانی شاه عباسی یا لاله کنونی نیز نگاه بیشتری را جهت عمران این شهرک استراتژیک می طلبد.

شهردار بیستون افزود: از دیگر کارهای عمرانی ما آغاز عملیات حفاری و احداث کانال هدایت آبهای سطحی و سیلابی در ورودی اصلی شهرک بیستون و زیرگذر بلوردی است که در فصول بارندگی و در طول چند سال گذشته باعث بروز مشکلاتی برای ساکنین این شهرکها شده بود.
این نقطه در زمان بارندگی و تجمیع بیش از حد آب یکی از چالش برانگیزترین نقاط شهر بیستون می باشد که متاسفانه سال گذشته باعث آزار شهروندان و وارد آمدن خسارت به چند وسایل نقلیه عبوری شده بود.

شورش فرامرزی در پایان این گفتگو بیان داشت : انشالله این عملیات که به صورت گسترده در سطح شهر بیستون آغاز شده مانند گذشته با حمایتهای نماینده محترم منطقه، فرماندار هرسین، بخشدار پر تلاش بیستون و مدیر جهادی اداره راهداری شهرستان هرسین موجبات آسایش شهروندان را فراهم کند.

 

0cb14ee9 5932 4c61 8f41 eaf044b591ba شروع عملیات عمرانی و زیرسازی معابر در بیستون + عکس 7f502fcd 6467 4dee be85 bdafcbe31d11 شروع عملیات عمرانی و زیرسازی معابر در بیستون + عکس 79b9e4a2 3ca4 4fdd 8284 89360664e4db شروع عملیات عمرانی و زیرسازی معابر در بیستون + عکس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار