شهاب يادگاري : به حوزه انتخابيه كنگاور باز خواهم گشت/از هيچ كانديدايي حمايت نكرده ام

بیستون نیوز :

شهاب يادگاري كانديداي انتخابات مجلس دهم ، از انتقال حوزه انتخابيه خود از عسلويه و كنگان و جم به حوزه انتخابيه كنگاور،صحنه و هرسين خبر داد.

شهاب يادگاري كانديداي انتخابات مجلس دهم در گفتگو با خبرنگار بيستون از انتقال حوزه انتخابيه خود از عسلويه و كنگان به حوزه انتخابيه كنگاور،صحنه و هرسين خبر داد.

يادگاري در ادامه گفت:من به دليل اينكه محل كارم در عسلويه بود ترجيح دادم در حوزه عسلويه و جم ثبت نام كنم و با استفاده از قانون انتخابات مبني بر بلامانع بودن  جابجايي حوزه انتخابيه قصد دارم پس از تاييد نهايي شوراي نگهبان جهت تبليغات به حوزه انتخابيه سابق خودم كه همان كنگاور مي باشد بيايم و در اين حوزه تبليغات قانوني خود را شروع كنم.

يادگاري با اشاره به شايعاتي كه از وي در فضاي مجازي منتشر شده است گفت:تمام مطالبی که از طرف بنده در فضای مجازی منتشر شده ، مبنی بر حمایت از کاندیدای خاصی در انتخابات مجلس، را كاملا رد مي كنم و اینجانب تمام شایعه های اخیر را تکذیب نموده و اگر هر نظری داشته باشم خودم شخصا از طريق رسانه هاي رسمي اعلام می نمایم و هر حرفی بدون اطلاع و تاييد از طرف بنده از سوی هرکسی منتشر شده است کذب محض می باشد.
 

اين كانديداي مطرح مجلس هشتم كه با حمايت طيف اصلاح طلب و راي قاطع مردم هرسين توانست خود را به عنوان يكي از نامزدهاي مطرح مجلس معرفي كند در دور نهم با سد شوراي نگهبان برخورد كرد و نتوانست تاييديه صلاحيت خود را از اين نهاد نظارتي دريافت كند.

يادگاري در حالي پا به رقابت با ديگر كانديداهاي مطرح در مجلس دهم گذاشته است كه علاوه بر رقباي قدرتمند سنتي اين حوزه(سليماني و احمدي) ، در شهر هرسين هم با نامزدهايي مانند علي رضايي ، عبدالله حقي و مرضيه نظري نيا ،روبرو خواهد شد كه ممكن است باعث پراكندگي آرا سنتي خود با پايگاه اجتماعي اصلاح طلبان شود.

 

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار