شهاب يادگاري : تكليف شعور و حق انتخاب آزادانه و بي قيد و شرط مردم چه مي‌شود

بیستون نیوز :

بنده بعلت مشغله کاری، در روز رای گیری خارج از استان می باشم اما در هر شهری که باشم با پرس و جو و تحقیق قطعا به کاندیدای معرفی شده از طیف اصلاح طلبان و حامیان دولت دکتر روحانی رای می دهم.

 به گزارش خبرنگار بيستون، در چند روز اخير برخي از افراد منتسب به نامزدهاي انتخاباتي با سو استفاده از نام برخي كانديداهاي سابق مجلس كه در اين دوره از رقابتها حضور ندارند،اقدام به درج نام اين افراد در رسانه هاي مكتوب و مجازي كرده اند.صرف نظر از درست يا غلط بودن اين اعلام حمايتها از سوي افرادي كه روزي با راي مردم جايگاهي براي آنها درست شده است،بحث بر سر عنوان كردن اين افراد توسط برخي كانديداها و احيانا طرفداران آنهاست.
سوالي كه ذهن را در اين رابطه به خود مشغول مي‌كند اين است كه آيا چند هزار نفري كه در يك رقابت انتخاباتي به يك شخص راي مي‌دهند تا ساليان سال پيرو و دنباله رو چشم و گوش بسته اين شخص مي‌مانند؟اين افراد با چه پيش زمينه و تفكري به طرفداران سابق خود القاء مي‌كنند كه به فلان كانديدا راي دهند.پس تكليف شعور و حق انتخاب آزادانه و بي قيد و شرط مردم چه مي‌شود.
اكثر افرادي كه با تكيه بر آراء كسب شده سابق خود به يك كانديدا نزديك مي‌شوند،افرادي هستند كه غالبا  خود در رقابتهاي گذشته شكست خورده اند و با نزديك شدن به نامزدها تصور مي كنند كه تمام طرفداران سابق خود را دنباله رو كانديداي مد نظر مي كنند.
در اين رابطه شهاب يادگاري از نامزدهاي جوان و نسبتا موفق  انتخابات مجلس هشتم در گفتگويي كه با پايگاه خبري تحليلي بيستون داشت در رابطه با مطالبي كه از قول وي در حمايت از كانديدايي خاص منتشر شده است گفت: بنده طی چند ماه گذشته( از روزهای شروع ثبت نام کاندیداها) تا امروز فقط با سایت بیستون نیوز ارتباط داشته ام و از  طریق اين رسانه اگر مطالبی بوده به خدمت دوستان و همشهریانم رسانده ام.
يادگاري در ادامه افزود:به هیچ وجه و در هیچ زمینه ای با هیچ سایت و خبرگزاری نه حضوری و نه تلفنی مکاتبه و ارتباط نداشته ام  بجز  سايت ببستون نیوز، و در  همین  جا  تمام  مطالب منتشر شده به  نام  بنده (بغیر از مطالب نشر شده در بیستون نیوز) را تکذیب می کنم.
اين فعال سياسي در ادامه بيان داشت:با توجه به اینکه در اين مقطع زماني در استان کرمانشاه نیستم مطمئن باشید در اولین فرصت که به استان بیایم از این رسانه ها(مكتوب و مجازي و انتشار دهندگان اخبار كذب مرتبط با من در كانالهاي تلگرام) به مراجع قضایی شکایت می‌کنم مگر اینکه در اسرع وقت و یکی دو روز آینده تکذیبیه مربوط به مطالبی که از طرف بنده نوشته بودند را منتشر نمایند.
۴- بنده بعلت مشغله کاری، در روز رای گیری خارج از استان می باشم اما در هر شهری که باشم با پرس و جو و تحقیق قطعا به کاندیدای معرفی شده از طیف اصلاح طلبان و حامیان دولت دکتر روحانی رای می دهم. و امیدوارم در تمام حوزه های انتخاباتی سراسر کشور ، کاندیداهای این طیف كه معرفی شده از طريق ائتلاف سراسری اصلاح طلبان و حامیان دولت با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، پیروز انتخابات باشند تا مجلسی پویا و سرزنده که بنواند وظیفه نظارتی خود را به نحو احسن انجام دهد، تشکیل گردد و مطمئنا هر چه درصد مشارکت بالاتر برود امکان ورود کاندیداهای طیف اصلاح طلبان و حامیان دولت به مجلس بیشتر می شود.و در اگر فرصتي پيش بيايد كه در حوزه انتخابيه كنگاور راي بدهم قطعا به كانديداي معرفي شده از طرف شوراي سياستگذاري اصلاح طلبان و نيز ائتلاف سراسری اصلاح طلبان و حامیان دولت راي خواهم داد.
مهندس يادگاري در ادامه افزود:از اين فرصت استفاده مي كنم و به تمام مردم توصيه مي كنم كه با حضور پرشور در پاي صندوقهاي راي يك حماسه ديگر را رقم بزنند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار