شهاب يادگاري : توهین به نمایندگان سابق توهین به انتخاب مردم است

بیستون نیوز :

هر کس تا زماني که قانون اجازه دهد، می تواند خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهد و این مردم هستند که تشخیص می دهند و انتخاب می کنند. قطعا تمام انتخاب شدگان از جانب مردم برای همه ما قابل احترام و مایه فخر حوزه انتخابیه می یاشند.

 

شهاب يادگاري كانديداي احتمالي مجلس دهم در گفتگو با خبرنگار بيستون،  گفت:هر چه بیشتر به روزهای منتهی به انتخابات ۷ اسفند نزدیک می شویم ، متاسفانه رواج بی اخلاقی های انتخاباتی اعم از گسترش شایعات بی اساس، تخریب رقبا( که ناشی از ضعف می باشد) عوام فریبی و همچنین دادن وعده های دروغین و غیرممکن رو به افزایش است.
يادگاري در ادامه افزود:این رویه زشت و ناپسند اگرچه بیشتر از جانب عده بسیار کمی از طرفداران و وابستگان به کاندیداهای احتمالی دامن زده می شود اما مقابله و برخورد نکردن کاندیداهای محترم با آنان و سکوت ایشان در قبال این بی اخلاقی ها، عذر بدتر از گناه است و مصیبت واقعی آن است كه خدای ناکرده نشر این روشهای ناپسند از طرف خود کاندیداها پشتیبانی و تقویت شود که البته با شناختی که از این سروران گرامی داریم این امر تا حدودی بعید به نظر می رسد.
وي در ادامه بيان داشت:ما ایرانی هستیم و منش پهلوانی در رقابت را باید از بزرگان بیاموزیم. تهمت و افترا به رقیب و آرزوی بیرون ماندن او از میدان رقابت برای پیروزی خودمان، به هیچ عنوان مورد پسند عامه مردم نیست و رقابت یک طرفه ای که در آن دست و پای رقیب را با انواع تهمت و دروغ بسته باشیم تا ذهن مردم را نسبت به رقيبمان بدبین کنیم قطعا نتیجه عکس خواهد داشت.
يادگاري در ادامه عنوان كرد:در این روزها با یکی از انواع این رقابتها یعنی رقابت انتخابات مجلس مواجه هستیم. علاوه بر کاندیداهای محترم که در حوزه کنگاور، صحنه و هرسین برای این امر خطیر ثبت نام نموده و عملا وارد این گود رقابتی شده اند،كه همه آنان از افراد فرهیخته و قابل احترام هستند و حتی دیگرانی هم لایق این مقام و منصب در این حوزه هستند، اما به دلایلی کاندید نشده اند و این چیزی از لیاقت و شایستگی آنان کم نمی کند و احترام به همه اعم از کاندیدا و غیرکاندیدا امری ضروری است.
شهاب يادگاري افزود:نهایتا یک نفر بعنوان منتخب مردم برای مجلس برگزیده خواهد شد و بعد از آن همه باید بعنوان یار و یاور و یک مشاور خوب در کنار نماینده منتخب مردم باشند و نیازهای عمومی حوزه را به هرگونه منافع شخصی و مطالبات قومی، حزبی و خانوادگی ترجیح ندهیم و در جهت پیشرفت منطقه به کمک دولتمردان اجرایی و قانون گذاران قوه مقننه بشتابیم.
باید اطمینان داشته باشیم که در مقام اجرا و قانون گذاری هیچ شخص ایده آلی که عاری از خطا باشد، وجود ندارد و به قول معروف هر که بامش بیش، برفش بیشتر.
اين فعال سياسي در ادامه بيان داشت:کسی که در مجلس بعنوان نماینده مشغول خدمت بوده یا هست طبعا نقاط قوت و ضعفی ممکن است داشته باشد. اما این نمی تواند مجوزی بر تاخت و تاز به آنان باشد و اوج بی اخلاقی در بزرگنمایی خطا و لغزش دیگران و کوچک شمردن قابلیت های مثبت رقبا است. بدون شک تمام نماینده های ادوار این حوزه انتخابیه در حد توان خود کار کرده و مخصوصا اعتماد چند باره مردم به آنان مزید بر علت می باشد و گرنه توهین به نماینده یعنی توهین به انتخاب مردم است و این شغل انتصابی نیست بلکه انتخابی و انتخاب نیز از جانب مردم است.
وي در ادامه افزود:هر کسی تا حدی که قانون اجازه می دهد می تواند خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهد و این مردم هستند که تشخیص می دهند و انتخاب می کنند. و قطعا تمام انتخاب شدگان از جانب مردم برای همه ما قابل احترام و مایه فخر حوزه انتخابیه می یاشند.
انشاالله منتخب برگزیده این دوره از هر گروه و جناح سیاسی که هست این شیوه پسندیده را اجرا کند و از تمام نمایندگان سابق این حوزه و حتی دیگر شهرهای استان بعنوان مشاور استفاده کند که این پایانی باشد بر تخریب مسولان سابق توسط دست اندرکاران جدید.

مطالب پیشنهادی

  1. ramin azadpoor گفت:

    درود بر جناب مهندس که حسن اخلاق رو در تمام مراحل کاری وزندگیش سرلوحه قرار داده و دراین شرایط خاص هم با این سخنان پسندیده تلنگری به دیگران باشد که اخلاقیات رودر تبلیغات رعایت وحفظ حریم وحرمتها رو واسه کسب چند رأی تخریب نکنن
    موفق ومؤید باشید

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار