شهرداري هاي هرسين و بيستون معوقات خود از سهم كتابخانه هاي عمومي را بپردازند

بیستون نیوز :

جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان هرسين با حضور فرماندار و ديگر اعضاي اين جلسه در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

cleardot شهرداري هاي هرسين و بيستون معوقات خود از سهم كتابخانه هاي عمومي را بپردازند
به گزارش خبرنگار بيستون،ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين از كتاب و كتابخواني بعنوان مهمترين اولويت زندگي نام برد كه مي تواند در تمام فعاليت هاي انسان تأثيري مثبت داشته باشد.
وي تصريح كرد : اگر ميانگين مطالعه در كشور روند افزايشي داشته باشد علاوه بر حل مشكلات و تغيير در نحوه نگرش‌ها ، جامعه را به سمت توسعه و پيشرفت سوق خواهد داد و بستر مناسب براي حفظ و پايداري ارزشهاي والاي انساني و مبارزه با ناهنجاريها را به همراه خواهد داشت.
محمدي اظهار داشت:  فرزندان ما بايد نحوه سالم زيستن را از زمان كودكي و با مطالعه كتاب بياموزند و در اين بين وظيفه والدين پر رنگ تر به نظر مي رسد كه مي بايست با ايجاد زمينه هاي مناسب مطالعه كتابهاي سودمند را در ميان فرزندان و خانواده هاي خود نهادينه نمايند و آموزش پرورش نيز برنامه ريزهاي لازم را در راستاي معطوف نمودن ذهن دانش آموزان به سمت مطالعه كتابهاي غير درسي و مفيد را انجام دهد.
فرماندار هرسين اظهار داشت : شهرداري هاي هرسين و بيستون اقدامات لازم را در راستاي پرداخت معوقات خود از سهم نيم درصد كتابخانه هاي عمومي بپردازند. چون اين اعتبارات به منظور توسعه كيفي فعاليت كتابخانه هاي عمومي شهرستان هزينه خواهد شد و از شهرداري هرسين خواست نسبت به زيبا سازي محوطه كتابخانه عمومي شهداي محراب اقدامات لازم را در اسرع وقت بعمل آورد .
افزايش فعاليت كتابخانه هاي سيار در سطح شهر و روستاها ، توسعه كتابخانه هاي روستايي ، فرهنگ سازي در راستاي مطالعه هدفمند، گسترش مسابقات كتابخواني از ديگر موضوعات ارائه شده توسط فرماندار هرسين بود .
.
.
DSC09774 شهرداري هاي هرسين و بيستون معوقات خود از سهم كتابخانه هاي عمومي را بپردازند DSC09777 شهرداري هاي هرسين و بيستون معوقات خود از سهم كتابخانه هاي عمومي را بپردازند DSC09776 شهرداري هاي هرسين و بيستون معوقات خود از سهم كتابخانه هاي عمومي را بپردازند

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار