ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۷:۰۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, گزیده اخبار > شهرداری هرسین با زیبا سازی شهر به استقبال عید نوروز می رود

شهرداری هرسین با زیبا سازی شهر به استقبال عید نوروز می رود

شهردار شهرستان هرسین از آمادگی این شهرستان به منظور استقبال از مهمانان نوروزی در سال جدید و ارائه خدمات به آنها خبرداد.

محمد صادق قاسمی شهردار شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه  از آمادگی این شهرستان به منظور استقبال از مهمانان نوروزی در سال جدید و ارائه خدمات به آنها خبرداد.
وی با اشاره به تشکیل ستاد استقبال از مهمانان نوروزی در شهرستان عملکرد و خروجی این ستاد را مثبت ارزیابی کرد و افزود شهرداری در این راستا اقدام به کاشت گل در میادین شهر و بلوار‌ها و پارک‌ها به صورت گسترده کرده است و بروشورهایی نیزبرای معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر و به منظور راهنمایی مسافران نوروزی انجام می‌شود.
شهردارشهرستان هرسین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای زیبا سازی فضای شهرستان تصریح کرد خط کشی معابر و خیابان ها و لکه گیری و آسفالت خیابانهای اصلی سطح شهرو  نقاشی جداول و از همه مهمتر درج تصاویر زیبا و طبیعت در محیط های پر رفت و آمد شهری از جمله این اقدامات می باشد.
قاسمی در ادامه اظهار داشت  ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و میهمانان نوروزی، تغییر و بهبود سیما و منظر شهری و اطلاع رسانی سریع و صحیح به مسافران از جمله اهداف طرح نوروزی شهرداری بوده است.
وی برپایی کمپ های اسکان مسافرین را از دیگر برنامه ها عنوان کرد و افزود در این راستا شهرداری هرسین اقدام به برقرای ۲کمپ در پارک دانشجو و همچنین پارک امام علی(ع) شهرستان نموده است.
شهردار هرسین در پایان  با تاکید بر اهمیت برنامه‌های بهاری در شهرستان خاطرنشان کرد در راستای اجرای طرح نوروزی جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان و مسافران نوروزی تمامی پرسنل شهرداری در آماده باش کامل هستند.

منبع دیوانگاه

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید