شهردار احتمالی هرسین فارغ التحصیل دوره عالی مدیریت پروژه های عمرانی از دانشگاه تهران است

بیستون نیوز :

جا دارد اعضای محترم شورای شهر به عنوان منتخب مردم، از ایشان دعوت کنند تا با پذیرش این مسئولیت تحولی وسیع در شهرستان هرسین ایجاد و مردم نیز قطعا از این انتخاب هوشمندانه آنها خوشحال خواهند شد.

همه شما چهره ی این مرد با اخلاق و صمیمی را می شناسید او کسی نیست جزقهرمان کشتی کشورمان، یادگار هشت سال دفاع مقدس، شاگرد اسوه ی اخلاق وادب، شهید والامقام صادق صفدری و هم رزم و دوست صمیمی شهید مسعود دارابی.
دکتر کاکاوند شهردار احتمالی هرسین فارغ التحصیل دوره عالی مدیریت پروژه های عمرانی از دانشگاه تهران است
او مرد عمل است و کسانی که ایشان را می شناسند به پاکی، صداقت و کارآمدی او در عرصه ای مختلف اذعان دارند. دکتر روح الله کاکاوند مدیری فراجناحی و مستقل است که دغدغه ای جز خدمت به مردم ندارد او شاگرد ممتاز دبیرستان امام خمینی بود لکن در گرماگرم جنگ تحمیلی و هنگامی که احساس کرد حضورش در جبهه های حق علیه باطل لازم و ضروری است، عازم خط مقدم جبهه ها شد و ۱۴ماه در کسوت بسیجی در عملیات های کربلای ۴و۵ ظفر ۴و والفجر۱۰شرکت نمود و به افتخار جانباز شیمیایی نائل آمد .
اگر چه همه او را یک نظامی تمام عیار با مدیریتی قوی و منحصر به فرد میشناسیم ولی جالب است که بدانیم او مدرس دانشگاه نیز هست و همسو با تحصیلات آکادمیک( کارشناس علوم اجتماعی و کارشناس ارشد مدیریت هردو از دانشگاه سراسری ) حوزه های آسیب شناسی اجتماعی و مدیریتی را نیز به خوبی تجربه کرده است . اوتئوری و تجربه را با یکدیگر ترکیب وبه همین دلیل چندین مرتبه به عنوان مدرس نمونه و مدیر نمونه در سطح کشورلوح تقدیردریافت کرده است .
در بحبوحه انتخابات شورای شهرتهران در یکی از جلسات پرسش و پاسخ که خدمت ایشان بودم متوجه شدم در حوزه قراردادهای عمرانی، تخصیص بودجه، ردیف بودجه، چگونگی طرح دعاوی حقوقی در پروژه ها و مدیریت بحران بسیار تخصصی و علمی بحث می کنند وقتی از ایشان پرسیدم همه دوستان شما را به عنوان یک نظامی تمام عیار می شناسند چگونه این همه در بحث های عمرانی تبحر دارید؟ اظهار داشتند:
فارغ التحصیل دوره عالی مدیریت پروژه های عمرانی از دانشگاه تهران هستند.
او اکنون مدیری توانمند و شخصیتی مردمدار است که می تواند با تعامل با مسئولین کشوری، استانی و شهرستان هرسین و همچنین با جذبه شخصیتی که در بین مردم هرسین دارد به اوضاع نابسامان این شهر سروسامان دهد. هم تخصص لازم را دارد و هم ثابت کرده است مرد عمل است. اهل حاشیه و تنش نیست و اکثر مردم هرسین به پاکی، صداقت، شجاعت، شهامت و مردمداری و یکرنگی وی مهر نایید می زنند. جا دارد اعضای محترم شورای شهر به عنوان منتخب مردم، از ایشان دعوت کنند تا با پذیرش این مسئولیت تحولی وسیع در شهرستان هرسین ایجاد و مردم نیز قطعا از این انتخاب هوشمندانه آنها خوشحال خواهند شد.
Roohollah Kakavand Page 21 شهردار احتمالی هرسین فارغ التحصیل دوره عالی مدیریت پروژه های عمرانی از دانشگاه تهران است Roohollah Kakavand Page 1 شهردار احتمالی هرسین فارغ التحصیل دوره عالی مدیریت پروژه های عمرانی از دانشگاه تهران است

مطالب پیشنهادی

 1. دوست دار گفت:

  لطفا از خبر های دروغین خودداری کنید. بخاظر پول نباید هر خبر ناموثقی رو انتشار کرد

  • بیستون 1 گفت:

   جناب اقای احمدی استاد عزیز دانشگاه!!!!!.مگر هنگام انتشار اخبار مربوط به شما سایت بیستون نیوز وجهی را از شما دریافت نموده که الان این تهمت ناروا را وارد می نمایید.چرا هر مطلبی که باب میل شما نیست و احتمال می دهید رقیبی برای شما باشد سریعا دست به تخریب میزنید

 2. مهدی رئیسیان گفت:

  باسلام.شهردار احتمالی شهرمون از ۵۵مورد برنامه وطرح گفته ولی به راحتی از بزرگترین معضل شهر ونگهداری دام در منازل عبور کردن،شهرداری داره از بوجه بیت المال وبرای ایجاد فضای سبز تلاش میکنه در حالی که چوبداران شهرمون به راحتی همین چمنها ودرختها رو به خورد دامهاشون میدن واز طرفی هم باعث انتشار بیماریهای ناقل بین انسان ودام میشن وآلودگی و مگس وموش وکک وکلی هزینه های پزشکی و واز طرفی هم ماداریم هزینه های شهری پرداخت میکنیم ولی در روستا زندگی میکنیم ومیان گله های گوسفندی که در منازل هستند….ضمناً شهردار احتمالی هرسین لطف کنین اون قرارداد احتمالی با شرکت بلوک زنی رو کنسل بفرمایید چرا که امروزه در شهرهایی چون همدان با کار گزاشتن بلوکهای گرانیتی که هم بادوام هستن و هم زیبا کلی در هزینه های بیت المال صرفه جویی میشه و دیگه نیاز به تعویض هرساله نداره وقابل جابجایی هم هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار