شهردار موفق بیستون گزینه جدید مدیرکلی میراث کرمانشاه

بیستون نیوز :

شنیده ها حاکی از آن است که احسان احمدی‌نصر، شهردار فعلی بیستون به عنوان گزینه جدید مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه معرفی شده است.

به گزارش خبرنگار بيستون،پس از استعفای مهندس علی فعله‌گری از مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه (که البته این استعفا هنوز مورد تایید سازمان میراث فرهنگی کشور قرار نگرفته است) گزینه های مختلفی برای تصدی مدیرکلی این اداره معرفی‌ شده اند.

.

احمدي نصر شهردار موفق بیستون گزینه جدید مدیرکلی میراث کرمانشاه

.

علیرضا ایزدی، فرماندار فعلی شهرستان سنقر و کلیایی، یاور محمدی فرماندار هرسین، بهرام فاضلی، رییس دانشکده فرهنگ و هنر کرمانشاه و ربانی معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از جمله گزینه هایی بودند که پیش از این از آنها به عنوان نامزدهای احتمالی تصدی سکان مدیرکلی میراث فرهنگی کرمانشاه در میان رسانه های استان سخن به میان امده بود.

 

اما گویا هر کدام از این افراد نامبرده به دلایلی موفق به تصدی سمت مدیرکلی میراث فرهنگی استان کرمانشاه نشدند و اکنون از گزینه جدیدی به نام احسان احمدی نصر سخن به میان آمده است.

 

احمدی نصر در حال حاضر شهردار شهر جهانی بیستون است که پیش از این در اداره کل میراث فرهنگی استان عهده دار سمت های مختلفی از جمله مدیریت روابط عمومی و مسئول دفتر پژوهش های باستان شناسی این اداره کل بوده است.

 

او دارای مدرک کارشناسی ارشد باستان شناسی است و هم اکنون نیز دانشجوی دکتری معماری می باشد.

باتوجه به سوابق و مدارک تحصیلی احمدی نصر، چنین به نظر می رسد که این گزینه جدید بسیار مرتبط تر از گزینه های قبلی با حوزه کاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه است.

منبع:سايت اریکه (مرجع گردشگری کشور)

مطالب پیشنهادی

  1. افشین منوچهرآبادی گفت:

    شایسته ترین فرد برای مدیریت میراث فرهنگی استان فقط آقای احمدی نصر هستند. ایشان کجا و آقای ایزدی فرماندار سنقر کجا. تحصیلات آقای احمدی کاملا مرتبط با میراث فرهنگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار